Tikkuurila

Energiškai efektyvus biurų kompleksas Stokholme

Energiškai efektyvus biurų kompleksas Stokholme

Įdomus kompleksinis pastato modernizavimo projektas įgyvendintas Stokholmo centre įsikūrusiame biurų pastate Sveavägen 44. Po rekonstrukcijos šis pastatas tapo energiškai efektyviu biurų, parduotuvių, viešbučių ir gyvenamojo būsto kompleksu. Projekto organizatoriai tvirtina, kad po pastato modernizacijos Sveavägen 44 kompleksas tapo vienu energiškai efektyviausių biurų pastatų visoje Europoje.

Energijos suvartojimas šiame pastate sumažėjo daugiau nei 70% iki 35 kWh/m2. Rekonstrukcijos projektui buvo keliami itin aukšti aplinkosaugos tikslai, jis buvo vykdomas pagal BREEAM pastatų poveikio aplinkai sertifikavimo reikalavimus.

Pastato Sveavägen 44 rekonstrukciją projektavo „Wingårdhs Arkitekter AB“ biuro architektai. O statybą organizavo „Skanska“. Apie pastato modernizavimo eigą ir čia pritaikytus sprendimus galima susipažinti specialiai šiam projektui rašytame bloge „Svevagen44blogg“.

Beje, įdomu dar ir tai, kad Sveavägen 44 savo laiku buvo efektyviausias biurų pastatas visoje Švedijoje. Atidarytas 1942 metais jis buvo unikalus tuo, kad čia buvo sumontuotos stumdomos pertvaros ir stiklo sienos, kurių pagalba galima buvo lanksčiai keisti biurų plotą bei konfigūraciją.

Kiti temos straipsniai

Terasos įrengimas

Terasos – Jūsų asmeninė oazė

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu