Franke

Pirtis – gyvenimo būdas

Pirtis

Pirtis – emocijos, kvapų terapija ir sielos ramumas.

Mes nepastebimai išpildysime Jūsų svajonę – įrengsime ar pastatysime pirtelę, kurioje po sunkios darbo dienos galėsite atgauti jėgas, pasisemti naujos energijos, arba tiesiog gerai praleisite laisvą laiką su draugais.

TRADICINĖS VIDAUS PIRTYS IR SAUNOS

Išsiaiškinus užsakovo norus ir reikalavimus būsimai pirtelei ir įvertinę patalpą, kurioje bus įrengiama pirtis, pasiūlome keletą pirties gultų išdėstymo schemų, parenkame tinkamiausia pirties krosnelę. Pirtis ir saunas įrengiame pilnai ir pirmas pirties krosnelės užkūrimas priklauso mums. Atlikus visus darbus, užsakovui pageidaujant, pravedam nedidelį pirties naudojimo seminarą.

LAUKO PIRTYS

Savo užsakovams siūlome plonasienes rąstines pirteles iš Lietuviškos eglės arr pušies. Turime keletą savo projektų, taip pat galime suprojektuoti (ne didesnes, kaip 35 m2 užsatatomo ploto) pagal užsakovo norus ir pageidavimus.

Pirtis įrengiame pilnai (išskyrus pamatus). Pamatų įrengimui pateikiame brėžinius.

Norintiems pirties iš šiaurės eglės, galime pasiūlyti Suomijos kompanijos LAGERHOLMFINNSAUNA produktus. Ši kompanija yra plačiai pasaulyje pripažinta suomiškų pirčių gamintoja ir eksportuotoja. Net 95% produkcijos iškeliauja į užsienį. Be pagrindinių produktų_ vidaus ir lauko pirtelių ir saunų, kompanija siūlo pilną paketą produktų, reikalingų pirtyje – tai ir krosnelės, įvairiausi priedai – laikrodžiai, termometrai-hidrometrai, šviesos terapijos elementai ir kitką. Per ilgą laiką įgytas žinias ir patirtį kompanija panaudoja toliau vystydama savo gamybą ir plėtodama produktus.

LAGERHOLMFINNSAUNA gamyboje naudoja tik kokybišką, Suomijos šiaurės reginuose lėtai augančių eglių medieną. Lėtai augančios eglės mediena įgyja geriausias charakteristikas ir tvirtumą, tinkamą pirčių ir vasarnamių gamybai. Kiekvienas nupjautas rastas yra tikrinamas individualiai, ir tik geriausiai atitinkantys keliamus reikalavimus, toliau keliauja į gamybą.

PIRTIES KROSNELĖS

IKIKIUAS OY (www.ikikiuas.com )- tai nedidelė Suomijos kompanija, gaminati išskirtinias pirčių elektrines bei malkomis kurenamas krosneles. Ypatingas šių krosnelių bruožas – didelė akmenų įkrovą, bei minimalus metalo kiekis (malkinės krosnelės). Kaitinat pirtį tokia krosnele, suskuriamas kaimiškos pirties mikroklimatas.

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu