Franke

Kas padeda apsirūpinti medžio gaminiais?

Medžio gaminiai

Kai norime pakeisti savo namų apdailą, arba juose įsitaisyti medines grindis, ieškome būdų kaip pigiau apsirūpinti dailylentėmis, lentomis, kitais medienos gaminiais. Jų galima įsigyti specializuotose parduotuvėse, tačiau pigiausia jų ieškoti ten, kur jie yra gaminami. O medžio gaminiais įprastai aprūpina lentpjūvės, kurių Lietuvoje yra be skaičiaus.

Kokiais darbais užsiima lentpjūvės?

Pagrinde lentpjūvių veiklą sudaro įvairių rūšių viengubas lentų pjovimas, jų obliavimas. Lentos bei kiti medienos gaminiai gali būti papildomai apdorojami, frezuojami, taip pat gali būti išgręžiamos skylės medienos ruošiniuose.

Po to jie supakuojami ir paruošiami transportavimui į atitinkamas prekybos vietas arba konkretiems fiziniams užsakovams. Lentpjūvių darbuotojai taip pat mielai konsultuoja klientus, kokiems objektams – namo sienoms, grindims, stogui, tvorai, stoginei ir kt. kokia mediena yra tinkamesnė.

Iš kokios medienos kokia produkcija yra gaminama?

Pagrindine statybine medžiaga yra laikoma eglės ir pušies mediena. Vidaus apdailos dailylentės gaminamos ne tik iš pagrindinių spygliuočių, bet ir iš juodalksnių, drebulių medienos. Iš dailylenčių taip pat gaminami pirčių plautai. Stambesnės lentos naudojamos durų, laiptų pakopų, palangių gamybai.

Ką turi žinoti klientas prieš užsakydamas lentpjūvėje medienos gaminius?

Kad, užsakant gaminius lentpjūvėje, nereikėtų blaškytis ir dvejoti, jau namuose verta nuspręsti, kam, kur ir kokią medieną naudosite, kokio dydžio ir tvirtumo ji turėtų būti. Taip pat būtina kuo tiksliau numatyti, koks turėtų būti perkamų medienos gaminių kiekis?

Praktika rodo, jog visada apsimoka įsigyti bent penkiais procentais daugiau medienos, nei yra numatyta jos bendrų sąnaudų, nes pjaustant lentas ar dailylentes dažnai patiriami nuostoliai. Tad jeigu nenorite paskui dar sykį grįžti į lentpjūvę pirkti papildomo reikiamos produkcijos kiekio, geriau iš anksto apsidrauskite.

Kada gali tekti luktelėti laukiant užsakymo išpildymo?

Jei jums nėra labai svarbios perkamos medienos savybės, tada ją rinktis galite, atsižvelgdami į kainą. Tačiau jei jums statyboms reikia didelio kiekio ąžuolinių lentų, tada kartais gali tekti jų luktelėti, nes ne kiekvieną dieną lentpjūvės turi galimybę turėti po ranka tiek ąžuolo medienos, kad iš karto galėtų išpildyti užsakymą.

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu