Tikkuurila

„Sapa Building System“ – skandinaviški sprendimai Baltijos šalims

„Sapa Building System“ – skandinaviški sprendimai Baltijos šalims

Pridėtinės vertės sukūrimas ir architektūrinio pranašumo suteikimas kiekvienam projektui visuomet buvo pagrindinis „Sapa Building System“ tikslas. Mūsų įmonė, kaip pirmaujanti rinkoje, pateikia architektūrinius naujoviškų, padedančių taupyti energiją ir draugiškų aplinkai aliumininių profiliuočių sp rendimus.

Veikla ir tobulėjimas

„Sapa Building System“ supranta, kaip svarbu priimti protingus sprendimus šiame iššūkių kupiname pasaulyje. Tiek judriuose miestuose, tiek kaimo vietovėse žmonės ieško panašių dalykų: saugumo, individualumo, komforto, patogumo ir vis labiau – darnos. „Sapa Building System“ nuolat pateikia naujus pastatų fasadų sprendimus ir tobulina esamus, siekdama sukurti harmoningą aplinką žmonėms bet kokios paskirties pastatuose – darbo, laisvalaikio, namų, gydymo ar ugdymo. Specialistai apgalvotai kuria naujas sistemas ir geba naujoviškai jas pritaikyti, siekdami išpildyti žmonių svajones ir įgyvendinti architektų norus. Puoselėdama technologijų ir dizaino vertybes, įmonė įsipareigojusi palaikyti ilgalaikius santykius su savo klientais. Mes nuolat tobuliname savo gaminių savybes – šilumos izoliacijos, apsaugos nuo triukšmo ir saugumo, taip pat ir integruojamuosius fotoelektros elementus, be to, siekiame aktyviai prisidėti kuriant tinkamus pasyviuosius pastatus. Mūsų įmonė kontroliuoja darbo procesą nuo planavimo ir techninių sprendimų iki medžiagų tiekimo ir pardavimo, užtikrindama efektyvų ir tinkamą kiekvieno projekto įgyvendinimą. Sapa Building System“ veikla vystoma visame pasaulyje, taigi įmonė visuomet stengiasi būti artima ir lengvai pasiekiama bet kurios šalies rinkoje ir panaudoti visą savo verslo patirtį.

Galimybė perdirbti

Šiuo metu aplinkosaugos klausimai yra vieni aktualiausių visoje statybos pramonėje. „Sapa Building System“ stengiasi atsakingai ir etiškai parinkti žaliavas ir gaminius, mažinti gamybinių atliekų kiekį ir didinti statybinių produktų pakartotinį panaudojimą, kadangi , aliuminis – lengvai perdirbama medžiaga, todėl dėl įvairių priežasčių nebetinkami naudoti aliuminio gaminiai „gimtų“ iš naujo – gali būti gaminami nauji šių dienų poreikius atitinkantys produktai. Aliuminis yra ne tik patvarus , bet ir tvirtas – tai suteikia architektui kūrybinės išraiškos laisvę ir erdvę kurti pastatus ateities kartoms.

Tikra švediška visų detalių kokybė

Dar 1970 m. pradėjusi diegti statybines aliuminines profiliuočių sistemas, įmonė turi sukaupusi daugiau nei 40 metų patirtį. Mūsų sistemos yra sukurtos taip, kad būtų tinkamos naudoti net atšiauriausiomis Skandinavijos klimato sąlygomis. Turbūt neatsitiktinai mes esame rinkos lyderiai Skandinavijoje. Kilę iš Švedijos, kur sveika nuovoka yra antroji prigimtis, mes daugelį metų kūrėme gaminius, didelį dėmesį skirdami sklandžiam ir lanksčiam funkcionalumui bei patraukliam kainos ir kokybės santykiui. Tai reiškia, kad mūsų statybinės sistemos yra pagrįstos racionalumu ir apgalvotai suplanuotos, siekiant geriausių įmanomų savybių – išskirtinio dizaino, patogaus įrengimo, puikių šiluminių savybių ir komforto. Mes sukūrėme specialią programinę įrangą, skirtą projektavimui ir gamybai bei šilumos perdavimo koeficientui apskaičiuoti, kad galėtume užtikrinti teisingų sprendimų parinkimą, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius, ir galutinių gaminių kokybę ir funkcionalumą. Mūsų montavimo instrukcijos yra aiškios ir jų lengva laikytis, sistemos suplanuotos taip, kad montavimo laikas būtų minimalus, detalių skaičius kiek įmanoma mažesnis, todėl gamintojams nebūtina sandėliuose laikyti didelį kiekį detalių, ir tai sumažina pinigines sąnaudas. Tai tik keletas priežasčių, dėl kurių gamintojai mielai dirba su mūsų sistemomis, o kai kurie iš jų tai daro jau dešimtmečius.

Švediškos šaknys – lietuviška širdis

2004 m. vasarą mes pradėjome veiklą Lietuvoje – įkurta UAB „Sapa Statybų Sistemos“. Lietuvoje įmonė ne tik prekiauja skandinavų sukurtomis statybinėmis sistemomis, bet ir teikia techninę pagalbą architektams ir projektuotojams, taip pat siekia užtikrinti maksimaliai trumpą medžiagų pristatymo laiką, nes turi sandėlį Vilniuje. Mūsų gaminiai skirti galutiniams vartotojams, kurie vertina aukštą kokybę ir funkcionalumą, ypač kai tai susiję apie šilumos izoliacija, apsauga nuo triukšmo, oro skverbtimi, nepralaidumu vandeniui ir estetika. Tai puiki ilgalaikė investicija tiems, kurie nori sumažinti savo einamąsias išlaidas. Efektyvios statybinės sistemos, skirtos pagamintoms iš aliumininių profiliuočių durims, langams, fasadams, stikliniams stogams, žaliuzėms nuo saulės, ir integruojamųjų fotoelektros elementų sprendimai yra mūsų specializacija. Mūsų aliuminio gaminiai tinka naujai statomiems ir puikia dera renovuojamuose pastatuose.

Langai, pasižymintys ypatingomis šiluminėmis savybėmis, – maksimaliam klimatiniam komfortui

„Sapa 1074SX“ langai yra vieni iš naujausių ir efektyviausių mūsų gaminių. Toks langas suprojektuotas su 74 mm gylio rėmo profiliu, kuris leidžia naudoti trigubą izoliacinį iki 56 mm storio stiklą. Tai labai svarbu kalbant apie šilumos perdavimo koeficientą ir gerą garso izoliaciją, sukuriant labai komfortišką vidaus klimatą net ir sudėtingiausiose klimato atžvilgiu vietovėse, pavyzdžiui, jūros pakrantėse. Langai izoliuojami specialiai sukurta labai efektyvia poliamido juosta, papildomai sustiprinta stiklo pluošto audiniu. Taigi gaminys tikrai atitinka naujus energijos taupymo reikalavimus ir pasižyminti efektyvia garso izoliacija. Viso lango šiluminio laidumo koeficientas, parinkus tinkamą stiklo paketą, gali būti net iki 0,7 W/m² K.

Įvairaus dizaino fasadai – apsauga nuo šalčio

„Sapa 4150SX“ fasadas – tai labiausiai padedanti taupyti energiją fasadinė sistema. Šiais laikais, kai vis pasiekiami kuro ir energijos kainų augimo rekordai, itin išryškėjo efektyvios apsaugos nuo šalčio svarba. „Sapa 4150SX“ – labiausiai energiją taupančio fasado – paslaptis slypi sistemos viduje – tai mūsų naujai sukurta medžiaga, kartu su vidine sandarinamąja tarpine suteikianti puikių izoliacinių savybių. Reikiamai įstiklinus, šilumos perdavimo koeficientas gali siekti tik 0,5 W/m² K. Fasado sistema gali būti su įvairiausio dizaino vidiniais, apkrovas perimančiais, ir dekoratyviais išorės stiklo prispaudimo profiliais ar jų dangteliais, gerinančiais estetinį vaizdą ir suteikiančiais galimybę pritaikyti individualiam vartotojui.

Saulės energija – elektrai gaminti

Su „Sapa Solar BIPV“ integruojant fotoelektros elementų plokštes į „Sapa 4150SX“ fasado sistemą, galima gaminti saulės elektros energiją. Ši sistema unikali tuo, kad saulės plokštės yra įstatomos vietoj stiklo paketų, naudojant tą pačią rėmo sistemą. Tai leidžia tame pačiame fasade derinti įprastus stiklo paketus su integruojamaisiais fotoelektros elementais. Visa tai sukuria patrauklų vaizdą ir suteikia galimybę taupyti energiją. „Sapa“ integruojamųjų fotoelektros elementų panaudojimas yra ypač aktualus šiaurinėse platumose, nes saulės spinduliai į fasadą krenta labiau statmenai, o tai daro teigiamą įtaką saulės baterijos elementų efektyvumui ir veiksmingumui. Saulės energija yra labai patikimas nuolatinis energijos šaltinis, nes reguliarusis perlaikymas svyruoja tik maždaug 3–4 proc. per metus, nors kartais teigiama priešingai. Štai kodėl toks plokščių pritaikymas pastaruoju metu populiarus Skandinavijoje.

Apsauginės žaliuzės nuo saulės neleis jums perkaisti

Šilumos praradimas nėra vienintelė stiklinio fasado problema. Problemų gali kilti ir dėl karščio patalpose. Šiltuoju metų laiku reikėtų pridengti fasadą, kad jūsų pastatas netaptų šiltnamiu. „Sapa Building System“ siūlo veiksmingą šios problemos sprendimą – apsaugines fasadų žaliuzes. Jos ne tik apsaugo nuo saulės, bet ir padeda suvartoti mažiau energijos. Jos tinka gyvenamiesiems, komerciniams ir viešiesiems pastatams. Aliumininių profiliuočių savybės lemia šių šiuolaikiško dizaino saulės užuolaidų veiksmingumą, tvirtumą, lengvumą ir ilgaamžiškumą. Jūs galite rinktis iš šešių dizaino variantų, be to, stacionariąsias arba motorizuotąsias žaliuzes, pritaikydami pagal savo poreikius ir aplinką. Fasado žaliuzės gali tapti pastato puošiamąja arba net architektūrine detale.

Aliumininės durys daro įėjimą įspūdingą

Aliumininės durys buvo vienas iš „Sapa“ geriausiai parduodamų gaminių beveik nuo pat bendrovės veiklos pradžios. Galbūt taip yra todėl, kad mes dedame daug pastangų, kad šios durys ne tik puikiai atrodytų, bet ir būtų tvirtos ir patikimos, be to, galėtų būti naudojamos įvairiausiuose pastatuose, pavyzdžiui: biuruose, ligoninėse, mokyklose ir universitetuose, gyvenamuosiuose namuose, viešuosiuose pastatuose, parodų salėse, arenose ar prekybos centruose. „Sapa Building System“ durų matmenys neapriboja jų pritaikymo galimybių, todėl praktiškai tinka visokių dydžių angoms. Šios skaidrios durys yra patogios ir saugios, be to, jos atrodo elegantiškai, nes joms gaminti naudojamos aliumininės ir stiklinės konstrukcijos. Tokios durys gali būti skirtos ne tik pagrindiniams įėjimams, išėjimams, laiptinėms, koridoriams ir terasoms, bet ir sandėliams, pagalbinėms patalpoms, skalbykloms ir sandėliukams. Tai tik keletas iš pritaikymo variantų. Be viso to, mes turime ir apsaugančių nuo įsilaužimo ar gaisro ir neperšaunamų durų.

Didelės izoliuotos slankiosios durys privatiems namams

Mūsų naujoji pakeliamų ir nustumiamų durų sistema „Sapa 2160“ išsiskiria geromis šiluminėmis savybėmis ir dideliu stikliniu paviršiumi. „Sapa 2160“ turėtų sudominti tiek architektus, tiek privačių namų savininkus, kuriems reikia atverti didelio, iki 7,5 m2 ploto, angas, neprarandant šiluminių savybių. Durų konstrukcija gali išlaikyti iki 400 kg svorio durų varčią, ir, jei stiklo ir durų dydžių derinys yra tinkamas, pasiekiamas iki 1,2 W/m² K šilumos perdavimo
koeficientas.

Kiti temos straipsniai

Klinkerio plytelių apdaila

Klinkerio plytelių apdaila

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Natūralaus akmens fasadai

Natūralaus akmens fasadai

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

sąramos

Sąramos – svarbus statybų elementas

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Dekoratyvinis tinkas

Dekoratyvinis tinkas

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Fasadų valymas

Fasadų valymas

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Alucobond ir Alucore fasado plokštės

Alucobond ir Alucore fasado plokštės

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu