Franke

Maumedžio terasa – visada madingas eksterjeras

Maumedžio terasa – visada madingas eksterjeras

Maumedis – madingas ir kaprizingas, tačiau gerų meistrų rankose šis medis tampa labai naudingas, jaukus ir savas kiekvienam. Kuriant eksterjerą, jaukumo ir komforto pojūtis yra ne ką mažiau svarbus nei rūpinantis interjeru. Tad pagalvokite, ar norėtumėte turimą laisvą minutę praleisti malonioje ir jaukioje aplinkoje? Maumedžio terasa visada maloniai tuo pasirūpins.

Maumedis savaime yra labai atspari mediena, turinti gerą apsaugą. Europos standartų reitinge jis priklauso labai atsparių medienos rūšių grupei, be to, tai vienintelis spygliuotis, priskiriamas kietmedžių kategorijai, kartu su ąžuolu, buku ir riešutmedžiu. Štai kodėl maumedis visada išlieka „ant bangos“ ir visada yra puikiai vertinamas.

Kalbant apie maumedžio terasų lentas, svarbiausios jų savybės tai ilgaamžiškumas ir natūralumas. Būtent tai prisideda prie  natūraliai atrodančios ir jaukios medinės terasos sukūrimo. Ir jauku ir ramu, ir norisi pasilikti ten dar minutėlę…

Tiesa, svarbu žinoti, kad norint išlaikyti ypatingą, sodrią ir natūralią medienos spalvą, sudėjus maumedžio terasos lentas, rekomenduojama jas aliejuoti. Kitaip lentos papilkės ir įgaus grafito atspalvį. Įprastai maumedžio terasinės lentos nereikalauja dažnesnio paviršiaus atnaujinimo nei įprastoji pušis ar eglė, tačiau net tad tarnavimo laikas yra dvigubai ilgesnis.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ekoklima
Moderni izoliacija
Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt