Search
Close this search box.
Rockwool

Stiklo paketai

Padidėjus energijos kainoms, visi mąsto, kaip taupyti. Vienas iš daugybės būdų padėsiančių sutaupyti energija – stiklo paketai. Langai yra pati ploniausia patalpos dalis, todėl pro juos prarandama daugiausiai energijos. Stiklo pakėtai energijos pralaidumą sumažina dvigubai.

Stiklo paketas sudarytas iš dviejų ar daugiau stiklų ir distancinių rėmų. Ilgaamžiškumą lemia, medžiagų pasirinkamas ir stiklo paketų įrengimas.

Naudojamų stiklo paketų rūšys:

·         šilumą izoliuojantys (selektyviniai);
·         saulės spindulius reguliuojantys;
·         stiklo paketai su tonuotais ir atspindinčiais stiklais;
·         apsaugoti nuo įsilaužimo (su laminuotais stiklais);
·         apsaugoti nuo gaisro;
·         su saugiais stiklais (grūdintais);
·         su ornamentiniais stiklais, dekoratyviniais rėmeliais.

Distancinai rėmeliai. Jiems gaminti naudojamas aliuminis, cinkuotas plienas ir plastmasė. Kadangi metalas yra pralaidus šilumai, daugiau naudojamas plastikas. Nes nesudaro taip vadinamų „šalčio tiltelių”, kuriuos sudaro metalinai.

Inercinės dujos naudojamos, kad geriau apsaugotų nuo garso ir išlaikytų šilumą. Užpildymui dažnai naudojamas argono ar kriptono dujos. Kriptonas geriau sulaiko šilumą nei argonas, bet žymiai brangesnis.

Drėgmė veikia šilumos pralaidumo, todėl reikia stengtis, kad į stiklo paketus jos nepakliūtu. Jei kokybiškai bus įmontuoti stiklo paketai leis gan ilgai mėgautis šiluma ir tyla. Dėl hermetinės erdvės tarp stiklų negali rusenti ir ugnis.

Stiklo paketo rėmai neturėtų būti karpomi, nes gali padidėti stiklo hermetškumas. Todėl jie lankstomi kompiuterizuotai. Norėdami įsitikinti, kad stiklo paketas yra kokybiškas jūs turite pažiūrėti ar jis sertifikuotas. Visos medžiagos naudojamos stiklo paketams turi būti labai kokybiškos.

Stiklo paketas su selektyviniu stiklu išleidžia į lauką apie 3 kartus mažiau šilumos negu paprastas stiklo paketas. Saugūs stilo paketai yra pagaminti iš grūdinto ar laminuoto stiklo (triplekso). Grūdinti stiklai – atsparūs smūgiams ir temperatūrų kaitai. Sudaužius tokį stiklą jis pabyra į smulkučius nepavojingu gabalėlius. Tripleksas – laminuotas stiklas. Tai medžiaga sudaryta iš dviejų ar daugiau stiklų kurie sujungti plėvele. Toks stiklas sudaužytas nepabyra ant žemės, o lieka kabėti, nes jį laiko lipni plėvelė. Tokie stiklai apsaugo nuo įsibrovimo.

Stiklo paketai tai puikus būdas taupyti. Tai šiuolaikinė medžiaga nepraleidžianti šilumos ir garso.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt