Tikkurila

Putų betono blokeliai. Viskas ką reikia žinoti!

Putų betono blokeliai. Viskas ką reikia žinoti!

Patikimumas

Putbetonis yra nesenstanti, atspari laiko poveikiui, netrūnijanti, akmens kietumo medžiaga. Padidintas suspaudimo tvirtumas leidžia naudoti statant mažiausio tūrinio laidumo statinius, o tai dar labiau padidina sienos šiluminę varžą.

Šiluma

Dėl nedidelės šiluminės varžos pastatai iš putbetonio gali kaupti šilumą, tai leidžia sumažinti šildymo išlaidas iki 20 – 30%.

Mikroklimatas

Nebijo drėgmės, leidžia išvengti per didelės temperatūros (mikroklimatas prilygsta mediniam namui).

Greitas montavimas

Nedidelis tankumas, taigi ir putbetonio lengvumas. Dideli blokelių matmenys (lyginant su plyta) leidžia kelis kartus pagreitinti mūrijimą. . Lengvas apdirbimui ir apdailai – prapjauti kanalus kištukiniams lizdams, vamzdžiams ir pan.

Garso izoliacija

Putbetonis turi didelį garso absorbavimo pajėgumą. O pastatuose iš akytojo betono reikia efektyvaus garso izoliavimo užtikrinimo.

Gražumas

Kadangi blokelis lengvai apdirbamas, galima pagaminti įvairių formų kampus, arkas, piramides. Tai suteiks Jūsų pastatui gražią išvaizdą ir architektūrinį išraiškingumą.

Saugumas gaisro atžvilgiu

Gaminiai iš putbetonio patikimai saugo nuo gaisro išplitimo ir atitinka pirmo laipsnio atsparumą ugniai. Veikiamas intensyvios šilumos, prilygstančios litavimo lempai, putbetonio paviršius neskilinėja, netrūkinėja, kaip tai nutinka su sunkiu betonu. Testai rodo, kad 150 mm storio putbetonis apsaugo nuo gaisro iki 4 valandų. Per bandymus Australijoje, 150 mm storio išorinė putbetonio plokštės dalis buvo įkaitinta iki 1200 laipnių °C.

Ekologiškumas

Eksploatuojamas putbetonis neišskiria toksinių medžiagų ir savo ekologiškumu nusileidžia tik medžiui. Palyginimui : putbetonio ekologiškumo koeficientas – 2, medžio – 1, plytos – 10, keramzintinių blokų – 20.

Transportavimas

Patogios svorio, apimties ir pakuotės proporcijos leidžia patogiai transportuoti visas statybines konstrukcijas bei leidžia visiškai išnaudoti kaip automobilio, taip ir geležinkelio transporto pajėgumą.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ekoklima
Moderni izoliacija
Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt