Search
Close this search box.
Franke

Aliumininės sistemos, galinčios bene viską

1855 m. Paryžiuje vykusioje pasaulinėje parodoje mokslininkams buvo pristatytas naujas metalas, apibūdintas kaip „sidabras iš molio“, – aliuminis. Nors pramoniniu būdu jis buvo pradėtas gaminti tik nuo XIX a. vidurio, dėl savo lengvumo, lankstumo ir atsparumo korozijai sparčiai išpopuliarėjo. Šiandien aliuminis naudojamas ne tik statybų pramonėje, bet net ir gaminant maistą kaip maisto gaminių paviršiaus metalinis dažiklis (E173).

Patikimos aliumininės sistemos

Prieš daugiau nei dvidešimt metų Belgijoje (Lokerene) įkurta bendrovė „Aliplast Group“ šiandien yra viena iš pirmaujančių bendrovių Europos rinkoje, kurianti, parduodanti ir platinanti kokybiškas aliuminines langų, durų, fasadų, žiemos sodų ir kt. sistemas Nuo 2005 m. šios bendrovės atstovybė veikia ir Lietuvoje (Jonavoje), ji užsiima medžiagų tiekimu ir techninės pagalbos teikimu Baltijos šalių gamintojams, architektams bei užsakovams. Aliumininių sistemų bendrovė savo gamybos linijas turi Prancūzijoje, Kinijoje, Egipte bei Jungtinėje Karalystėje, tai leidžia savo kuriamus produktus pritaikyti skirtingų regionų rinkoms ir visiškai patenkinti užsakovų poreikius. Neseniai bendrovė pranešė, kad tapo „Corialis-Group“ nare, taigi ateityje planuoja keisti savo bendrovės pavadinimą iš „Aliplast“ į „Corialis“. Plačiau pristatome dvi naujausias „Aliplast“ aliuminines sistemas.

„Superial“ – užtikrinta šiltinamoji izoliacija

Augant energijos, sunaudojamos šildant, kainoms, vis didesnį dėmesį aliumininių langų ir durų gamintojai teikia aliumininių profilių sistemų šiluminėms charakteristikoms. Sistemos „Superial“ išskirtinumas – puiki šiltinamoji izoliacija, prilygstanti plastikiniams langams. Terminis trijų kamerų įdėklas, centrinis kameros tarpiklis ir specialūs stiklinimo tarpikliai leidžia pasiekti koeficientą Ur < 2,0 W/m2K (medžiagos grupė 1.0 pagal normą DIN 4108). Speciali sukurtos sistemos struktūra taip pat suteikia jai išskirtines akustines ypatybes. Šios sistemos naudojamos gaminant visų rūšių išorinius langus ir vitrinas, atidaromuosius ir atlenkiamuosius, atidaromuosius, atlenkiamuosius, atlenkiamuosius ir stumdomuosius langus bei į vidų ir į lauką atidaromas duris. Įmonėms, gaminančioms plastikinius langus, turėtų ypač patikti galimybė naudoti tiek PVC langų apkaustus, tiek ir įprastus aliuminio sistemų apkaustus, naudojant „Superial“ sistemą. Profilio gylis – 75 mm, langų varčių gylis – 84 mm. Gaminant naudojamas 14–61  mm storio stiklas.

„Tanagra“ – puikus fasadų įstiklinimo sprendimas

Tai nauja fasadinė „Aliplast“ aliumininių profilių sistema, kurios išskirtinumas yra tai, kad naudojami tie patys profiliai tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai, todėl mažinamas sunaudojamų profilių kiekis. Labai didelė įvairių dydžių laikančiųjų profilių (dydis kinta kas 10 mm) gama leidžia kiekvienai konkrečiai situacijai rasti optimalų sprendimą. Gamybos procesas naudojant „Tanagra“ itin paprastas, nes horizontalūs profiliai pjaunami stačiu kampu ir nereikia daryti specialių išpjovų, kaip kad naudojant tradicinę fasadinę sistemą. Horizontalaus profilio galinėje sienelėje yra iššokantis fiksuoklis, itin palengvinantis ir pagreitinantis montavimo darbus.

Sistema „Tanagra“ išsiskiria itin geromis termoizoliacinėmis ypatybėmis (Ur = 1,4 – 1,7 W/m²K), dideliu atsparumu vandens nuotekiui (R7), gerais oro infiltracijos parametrais (AE) ir dideliu atsparumu smūgiams (E5). Visi šie rezultatai gauti testuojant konstrukcijas CSTB instituto bandymų laboratorijose Paryžiuje.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ekoklima
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt