Ekoklima

Pure Light UV – naujieji HTW serijos modeliai, kurie valo orą ir naikina virusus

Pure Light UV – naujieji HTW serijos modeliai, kurie valo orą ir naikina virusus

HTW prekinis ženklas priklausantis GIA GROUP įmonių grupei, pristato naują split tipo „Pure Light UV“ oro kondicionierių/šilumos siurblį oras-oras. Tai novatoriškas sprendimas ir unikalus Europoje, nes jame yra ultravioletinė šviesa, galinti dezinfekuoti orą pašalinant gyvus organizmus, tokius kaip bakterijos, grybeliai ir virusai.

Antivirusiniai ultravioletiniai spinduliai naikina virusų ir bakterijų DNR paversdamas juos neaktyviais. Taip pat pašalinami teršalai, alergenai ir blogas kvapas. Be to, lempos tarnavimo laikas yra 30 000 darbo valandų, tai prilygsta daugiau nei 10 įrenginio tarnavimo metų.

GIA GROUP generalinio direktoriaus Francisco Sanzo žodžiais: „Nuo pirmųjų Covid-19 aliarmo akimirkų, pasitelkus inovacijų skyrių ir gamyklos naujausias technologijas – mes labai stengėmės kurti sprendimus, kurie galėtų padėti žmonėms šioje ekstremalioje situacijoje. Po kelių bandymų ir intensyvios plėtros mes labai didžiuojamės, kad rinkai pateikėme unikalų sprendimą – pirmąjį Europoje „HTW Pure Light UV“ oro kondicionierių/šilumos siurblį oras-oras su antivirusine UV šviesa. Ši įranga naudodama UV spindulius sunaikina virusų ir bakterijų DNR, sukurdama sveiką aplinką patalpoje. UV spinduliai naikina virusų ir bakterijų DNR įrenginio viduje. Vidinis blokas neskleidžia UV spindulių į patalpą – visada užtikrindamas aukštą švaraus oro kokybę, o tai yra mūsų tikslas.“

Pure Light UV“ taip pat turi antivirusinį ir antibakterinį filtrą. Tai yra vienas tyliausių įrenginių rinkoje, jo garso lygis siekia tik 21 dB.

Kvėpuokite švariu oru su HTW!

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu