Anza

Kodėl verta rinktis nuotekų valymo įrenginius iš stiklo pluošto?

Nuotekų valymo įrenginiai

Dažnai kyla klausimų ir abejonių, kurį nuotekų valymo įrenginių gamintoją rinktis. Vieni iš kriterijų turi būti ne kaina, o kokybė ir ilgaamžiškumas. Juk nesinori po kelerių metų savo gražiai apsodintos aplinkos iš naujo perkasti, vėl naujai apsodinti ir apželdinti – tai papildomai kainuoja laiko ir pinigų. Pigumas neužtikrina saugumo ir efektyvumo. Rinkdamiesi pigius įrenginius, žmonės nė neįtaria, kad jų kokybė gerokai atsilieka nuo mūsų šalyje keliamų normatyvų, t. y. nuotekos ne išvalomos, o tik apvalomos 45–50 proc. Svarbu ne tik išsiaiškinti, ar įrenginys yra sertifikuotas, bet ir atsižvelgti į vandens išvalymo rodiklius.

Norintiems įsirengti kokybiškus ir ilgaamžius nuotekų valymo įrenginius, yra puikus pasirinkimas. Lietuvoje 1996 metais buvo pradėti gaminti įrenginiai iš stiklaplasčio. UAB „Traidenis” – šios naujos technologijos inovatorė, iki šiol džiuginanti ir Lietuvos rinką, ir turinti didelę paklausą užsienyje. 

Kuo įrenginiai iš stiklaplasčio yra geresni už įrenginius iš plastiko? Tai labai patvari, hermetiška ir ilgaamžė medžiaga, palyginti su plastiku. Gamintojas suteikia net iki 30 metų garantiją. Įrenginiai testuojami sertifikuotoje laboratorijoje, todėl garantuojama išvalyto vandens kokybė. Laboratorijoje atliekami net keli hermetiškumo bandymai: įrenginys testuojamas vertinant, kaip jis atlaiko skirtingas apkrovas; kokie pokyčiai montuojant šlapiame grunte, kai aukšti gruntiniai vandenys; atidžiai stebima išvalyto vandens kokybė.Svarbu ir tai, kad stiklaplastis turi didelį stiprumą ir tvirtumą, todėl montuojant UAB „Traidenis” valymo įrenginius nereikalingi papildomi betonavimo darbai ar gelžbetoninis žiedas, dėl kurių kyla papildomų rūpesčių ir didėja išlaidos. Kuo paprasčiau, tuo mažesnė tikimybė suklysti. UAB „Traidenis” vadovaujasi paprastumo principu – kuo mažiau dedamųjų dalių, tuo sklandžiau veikia sistema, tuo mažiau priežiūros rūpesčių bei finansinių išlaidų. Įrenginys sumontuotas vienoje patvarioje, lengvoje, sandarioje stiklo pluošto talpoje – tai laiko patikrinta kokybė, užtikrinanti ilgaamžiškumą mažiausiai 25–30 metų.

Kiti temos straipsniai

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu