Anza

Geriamojo vandens filtras po kriaukle: kodėl jį verta įsirengti

filtras po kriaukle

Nusipirkti vandens filtrą namams paprastai yra puikus sprendimas, nepriklausomai nuo to, kur gyvenate ir koks yra jūsų naudojamo vandens šaltinis. Net jei naudojamas centralizuotai tiekiamas vanduo, kuris išvalomas ir filtruojamas, kokybiškas geriamojo vandens filtras po kriaukle vis tiek turi daugybę privalumų, dėl kurių jį verta turėti. 

Daugelis mano, kad vanduo buteliuose yra sveikesnė ir saugesnė alternatyva vandeniui iš čiaupo, tačiau tai nėra absoliučiai teisinga nuomonė. Juolab, kad geriamojo vandens filtras po kriaukle gali dar labiau pagerinti vandens iš čiaupo kokybę ir kartu užtikrinti geresnę jūsų ir šeimos narių gyvenimo kokybę.

Vandens filtrai po kriaukle – kas tai?

Geriamojo vandens filtrai po kriaukle yra pritaikyti būtent geriamojo vandens ruošimui, todėl paprastai jie įrengiami virtuvės erdvėje. Tokiais atvejais naudojami atbulinio osmoso filtrai, kurie pasižymi labai dideliu našumu ir gali išvalyti pačias įvairiausias chemines medžiagas, kurių gali pasitaikyti vandenyje – nuo mangano arba nitritų ir nitratų iki įvairių sunkiųjų metalų. Žinoma, geriamojo vandens filtrai po kriaukle padeda atsikratyti ir kalkių nuosėdų.

Po kriaukle esančio vandens filtro privalumai:

  • Pagerina vandens skonį ir kvapą. Dėl chloro ir fluoro, kurių nedidelėmis dozėmis dažnai būna vandentiekio vandenyje, arba dėl kitų priežasčių, priklausomai nuo to, kokį vandens šaltinį naudojate, vandentiekio vanduo gali turėti nemalonų kvapą ar skonį. Daliai žmonių, kuriems to neteko patirti, tai gali atrodyti keista, tačiau nemalonus kvapas ar skonis daugelį žmonių atbaido nuo vandentiekio vandens ir verčia juos rinktis vandenį buteliuose arba tiesiog gerti daug mažiau vandens, nei reikia jų organizmui. Laimei, kokybiškas vandens filtras po kriaukle visa tai gali lengvai išspręsti.
  • Užtikrina saugų vandenį. Nemalonus kvapas ir skonis nėra vieninteliai dalykai, kuriuos gali padėti išspręsti vandens filtras po kriaukle. Po kriaukle esantis vandens filtras iš vandentiekio vandens gali pašalinti daug sveikatai nesaugių cheminių medžiagų ir teršalų.
  • Vanduo tampa daug sveikesnis. Vandens filtras po kriaukle ne tik pašalina iš vandens įvairius teršalus ir kitas kenksmingas medžiagas, bet ir mineralizuoja vandenį, prisotindamas jį mūsų organizmui būtinomis mineralinėmis medžiagomis. Todėl po kriaukle montuojamas geriamojo vandens filtras kartu daro vandenį ir gerokai sveikesniu.
  • Gerina vaikų fizinį vystymąsi. Ypač namuose, kuriuose yra vaikų, labai svarbu turėti kokybiško geriamojo vandens šaltinį. Nesveikas geriamasis vanduo gali sutrikdyti vaiko vystymąsi, nulemti įvairius sveikatos sutrikimus. Jau nekalbant apie tai, kad neskanus geriamasis vanduo gali suformuoti nesveiką įprotį gerti mažiau vandens, nei reikia vaiko organizmui.
  • Nereikia papildomos vietos. Po kriaukle esantys vandens filtrai yra ypač patogūs tuo, kad neužima stalviršio vietos. Po kriaukle įrengti filtrai užima šiek tiek vietos, tačiau visiškai netrukdo ir yra daug geresnė alternatyva.
  • Gana lengva sumontuoti. Daugelis žmonių baiminasi, kad įrengti vandens filtrą po kriaukle yra labai sudėtinga. Tačiau taip nėra. Tai šiek tiek sudėtingiau nei įrengti vandens filtrą ant stalviršio, tačiau tam nereikia didelės patirties santechnikos srityje. Be to, visuomet geriamojo vandens filtro įrengimą po kriaukle galima patikėti vandens valymo specialistams.
  • Ekonomiškas sprendimas. Po kriaukle esantys vandens filtrai taip pat yra itin ekonomiški. Jie nėra brangūs, be to, padės sutaupyti, nes nebereikės pirkti vandens buteliuose. 

Aukštos kokybės geriamojo vandens filtras po kriaukle yra puikus daugelio šiuolaikinių virtuvių priedas, kuris gerokai pagerins jūsų ir visos jūsų šeimos komfortą bei sveikatą.

Kiti temos straipsniai

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu