Ekoklima

Apie Traidenio privalumus: pasakoja specialistas

Apie Traidenio privalumus: pasakoja specialistas

Lietuviai vis dažniau renkasi gyvenimą atokesnėse vietose, kadangi taip gaunama kur kas daugiau privatumo, kuris šiuolaikiniam žmogui, kuris daug bendrauja ir daug dirba – dažniausiai labai reikalingas. Tiesa, gyvenimas gražioje, tačiau atokioje vietoje reikalauja nepamiršti pačiam pasirūpinti įvairiomis sistemomis namams, kadangi prisijungti prie centralizuotų, deja, nepavyks. Viena tokių yra vandens atliekų valymo. Kol vieniems tai gali atrodyti kaip problema, tuo tarpu kiti džiaugiasi galimybėmis, kurias atveria inovatyvios sistemos.

Lietuvoje bene labiausiai liaupsinamas yra Traidenis. Tiek dėl inovatyvumo, tiek dėl kainos. Traidenis kaina su montavimu dažniausiai pranoksta tiek Švaistės, tiek kitų variantų galimybes, tad rinktis kokybę, kuri nėra labai brangi – verta.

Apie Traidenio galimybes ir funkcionalumą pasakoja specialistas Tomas.

Pajėgumų skirtumas

Traidenis džiugina savo funkcionalumu, kadangi jis tenkina tiek individualus namo poreikius, tiek visos gyvenvietės. „Natūralu, kad daugelis žmonių nežino – kokio galingumo sistemos jam reikia. Mes pirmiausia siūlome konsultacijas, o tik tada pateikiame sąmatą, kuri dažniausiai klientui yra svarbi“,- akcentuoja Tomas.

Didelis nuotekų išvalymo procentas

Šiuolaikinė sistema atitinka pačius aukščiausius standartus, tad natūralu, kad žmonės pasitiki specialistais ir renkasi tai, ką jie ir pataria, o ne patys bando pirkti rezervuarus ir jungti sistemas, kurios yra nelegalios. Štai Traidenis geba išvalyti net iki 98 % nuotekų. Svarbiausias kriterijus yra tinkamo galingumo pasirinkimas, kuris atitinka būsto vartotojų poreikius. Kuo šis aspektas bus geriau suderintas – tuo ir išvalytas vanduo bus švaresnis.

Ilgaamžė konstrukcija

Nors Traidenis kaina su montavimu nėra labai didelė, tačiau daugeliui žmonių patinka ir tai, jog ši investicija – visam gyvenimui. Žinoma, tik tokiu atveju, jeigu įsigysite sertifikuotus gaminius, kurie atitinka ES standartus. „Kai kurie norėdami sutaupyti perka įrangas iš nežinomų žmonių, kurie dažniausiai jas parduoda nelegaliai, be dokumentų, tad jokių garantijų dėl funkcionalumo ir kokybės. Tokios sistemos labai greitai genda, o rasti pardavėją, kuris pasiūlė ją įsigyti – nerealu“,- pasakoja Tomas. Visada geriau tartis su tais, kurie gali pateikti sertifikatus. Tokia įranga ne tik geriausios kokybės, tačiau taip pat ir garantuoja keliamų ekologinių kriterijų atitikimą.

Akustiniai niuansai

Iki šiol gana gajus mitas, kad buitiniai valymo įrenginiai veikia labai garsiai. Taip nėra, šiuolaikinė įranga yra draugiška ne tik gamtai, tačiau tai pat ir žmogui. Kadangi sistema veikia be jokių elektrinių mechanizmų, kurie suktųsi ir taip keltų garsus – pamiršite, kad ji yra Jūsų sklype. „Kai kurie mini ir kvapus. Visgi, gera įranga, kuri yra tinkamai prižiūrima – tikrai neskleis nenorimo kvapo“.

Įranga – sklype, tačiau jos nesimato

Daugeliui žmonių svarbu ir tai, kad Traidenis nesugadintų bendro sodo vaizdo. Išties, pati sistema yra montuojama po žeme, o iškilęs šalinėlių dangtis, kurios vos matysis – dažniausiai yra žalios spalvos, tad paprasčiausiai susilies su veja. Taigi, atrodys puikiai ir užtikrins, kad Jūsų gyvenimo kokybė bus pati geriausia.

Patikima kokybė – svarbiausia

Visi išvardyti pliusai dažniausiai skatina plačiau pasidomėti Traidenio galimybėmis, kurios šiuo metu tikrai labai įvairios. Inžinieriai stengiasi pasiūlyti vis inovatyvesnę įrangą, kuri tarnautų žmogui ir tuo pačiu nedarytų jokio neigiamo poveikio gamtai. Tiesa, tam reikalingi patikimi meistrai, kurie ne tik patars dėl tinkamiausios sistemos, tačiau ir pasirūpins jos montavimo darbais. Tarkitės dėl smulkmenų ir būtinai pasirašykite sutartis, kuriose bus visi paslaugų teikimo aspektai.

Kiti temos straipsniai

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu