Ekoklima

Specialistai pataria

Specialistai pataria

KLAUSIATE – ATSAKOME

1. Ką reikėtų žinoti ir įvertinti renkantis dušo kabiną?

  • Pirmiausia reikia įvertinti vonios erdvę ir esamų ar būsimų baldų, vonios įrangos išdėstymą, nes nuo to priklausys kabinos dydis, modelis ir durų pozicija (varstomos į kairę / dešinę ar stumdomosios durys).
  • Reikėtų atkreipti dėmesį į padarytą nuolydį. Jei jo nėra, rekomenduojame rinktis rėminę kabiną. O jei nuolydis tinkamas – galite rinktis tiek rėminę, tiek berėmę kabiną. Rėminės kabinos yra stabilesnės ir sandaresnės, bet joms reikia daugiau priežiūros. Rėmines kabinas rekomenduojame, jei norite, kad durys būtų stumdomosios, o ne varstomosios.

2. Kaip turi būti paruoštas pagrindas, kad dušo kabiną būtų galima įrengti be padėklo?

  • Kad būtų galima statyti kabiną be padėklo, reikia suformuoti reikiamus nuolydžius į trapą / lataką. Rekomenduojamas mažiausias nuolydis – 0,5–1 cm nuolydžio į metrą. Be to, prieš klijuojant plyteles, turi būti paruošta gera hidroizoliacija.
  • Jei nėra galimybės suformuoti nuolydžio, būtina daryti pakilimą. Jį darant pusapvalėms, penkiakampėms kabinoms, rekomenduojame vadovautis mūsų patarimais, skelbiamais tinklalapyje, arba paprašyti mūsų šablono.

3. Kokias kabinas rekomenduojate mažoms erdvėms?

  • Mažoms erdvėms patariame rėmines kabinas, nes tuomet nereikės varstyti durų. Taip pat AKROBATĖS kolekcijos kabinas, nes jų durys užsidaro į vidų, prie maišytuvo.
  • Mažam vonios kambariui patariame rinktis pusapvales, penkiakampes dušo kabinas su skaidriu stiklu, mat tuomet patalpa atrodo erdvesnė.

4. Ką rekomenduojate dėl nišų?

  • Jei niša maža (t. y. iki 1 metro), rekomenduojame rinktis sieneles varstomomis durimis.
  • Jei anga didelė, yra daug sprendimų: rėminės, varstomosios durys ar tiesiog berėmė sienelė.

5. Kaip prižiūrėti kiekvieną dušo kabiną?

GREITŲ LAŠŲ technologija labai palengvina dušo kabinų priežiūrą. Bet visur labai skirtingas vanduo: vienur labai kalkėtas, kitur – mažiau ir t. t. Todėl būtų paprasčiausia, jei, kiekvieną kartą išsimaudę, nubrauktumėte likusius vandens lašus langų valikliu – vienas, du, ir viskas!

6. Ką dar reikėtų žinoti?

Reikėtų atkreipti dėmesį į gaminio garantinį laikotarpį. Taip pat labai svarbu iš gamintojo sužinoti, ar bus galimybė po 5–10 metų pasikeisti furnitūrą ar stiklą.

Kiti temos straipsniai

Jung
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu