Ekoklima

Kaip sukurti jaukų vonios interjerą?

Vonios interjeras

Jaukumas vonios kambaryje gali labai pagerinti mūsų savijautą ir kasdienį atsipalaidavimą. Šiame straipsnyje pateikiame 5 praktinius žingsnius, kurie padės jums sukurti šiluma ir jaukumu alsuojantį vonios kambarį.

1 žingsnis: pasirinkite tinkamas spalvas

Rinkitės ramias, prislopintas spalvas, pavyzdžiui, pastelines, baltos, smėlio ar švelniai pilkos spalvos. Šios spalvos sukuria ramią ir atpalaiduojančią atmosferą.

Venkite pernelyg kontrastingų spalvų derinių, kurie gali sukelti pribloškiantį efektą. Rinkitės harmoningus derinius, kad sukurtumėte nuoseklią ir santūrią atmosferą.

Rinkdamiesi medžiagas atkreipkite dėmesį į tekstūras. Minkšti rankšluosčiai, mediniai elementai ar švelnūs audiniai suteiks interjerui šilumos.

2 žingsnis: pasirinkite tinkamus šviestuvus, naudokite papildomus apšvietimo elementus

Įrenkite kelis šviesos šaltinius, pavyzdžiui, pagrindinį lubų šviestuvą, sieninius šviestuvus. Vonios šviestuvai labai svarbūs kuriant interjerą. Jų yra įvairių stilių bei spalvinių derinių, todėl kiekvienas ras sau tinkamiausią variantą.

Taip pat kasdien naudodamiesi vonios kambariu nepamirškite žvakių, kurios sukuria nepakartojamą atmosferą.

Venkite stiprios šviesos, kuri gali akinti. Geriau rinkitės minkštą, išsklaidytą apšvietimą, kuris sukuria jaukią aurą.

Veidrodžiai gali optiškai padidinti erdvę ir atspindėti šviesą, suteikdami daugiau ryškumo. Rinkitės įrėmintus veidrodžius, atitinkančius vonios kambario charakterį.

3 žingsnis: pasirūpinkite detalėmis ir dekoracijomis

Pasirūpinkite augalais vonios kambaryje. Žalių augalų vazonai pagyvins erdvę.

Pasirinkite stilingus vonios kambario aksesuarus, pavyzdžiui, muilines, tualeto dėžutes ar rankšluosčių laikiklius, kurie derėtų prie bendros estetikos.

Parodykite savo asmenybę pasirinkdami dekoracijas, pavyzdžiui, paveikslus, plakatus ar rėmelius su mėgstamiausiomis citatomis.

4 žingsnis: pasirūpinkite tvarka vonios kambaryje

Laikykite kasdienius daiktus savo vietose. Sandėliavimo dėžės ar krepšiai gali padėti paslėpti visus nereikalingus daiktus ir padėti palaikyti tvarką.

5 žingsnis: nepamirškite komforto ir privatumo

Jei įmanoma, ant grindų patieskite minkštus kilimėlius. Jie ne tik izoliuos nuo šalčio, bet ir suteiks papildomo komforto. Užuolaidos arba žaliuzės suteiks privatumo ir šviesos kontrolės, be to, taps dekoro dalimi.

Apsvarstykite galimybę įrengti jaukią sėdimąją vietą, pavyzdžiui, nedidelį suoliuką ar kėdę, kur galėtumėte pailsėti po atpalaiduojančios vonios.

Apibendrinant, norint sukurti jaukų vonios kambarį, reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių, pavyzdžiui, spalvas, apšvietimą, detales ir daiktų organizavimą. Tinkamai tai suderinus, galite pasiekti atsipalaidavimą skatinantį efektą ir sukurti ramią atmosferą. Nepamirškite, kad tai jūsų erdvė, todėl pritaikykite šiuos patarimus pagal savo skonį.

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu