Anza

Vonios užuolaidos. Ką verta žinoti renkantis

Vonios užuolaidos. Ką verta žinoti renkantis

Vonios užuolaidos – tai viena svarbiausių vonios kambario interjero detalių. Vonios užuolaidos yra ne tik stilingas, tačiau ir praktiškas aksesuaras. Šiandien parduotuvėse galima atrasti platų įvairių stilių, spalvų, medžiagų ir kt. vonios užuolaidų asortimentą, tad jų pasirinkimas gali tapti išties nemenku iššūkiu. UAB ,,Iks Forma“ dizaino specialistai pataria, ką verta žinoti renkantis vonios užuolaidas.

Vonios užuolaidos Vilnius: pagrindiniai privalumai

Vonios užuolaidos Vilnius jau senokai atradusios vietą bet kokio stiliaus vonios kambariuose. Tinkamai parinktos vonios užuolaidos pripildo vonios erdvę jaukumo bei prabangos dvelksmo. Be to, vonios užuolaidos papuošia vonios kambarį suteikdamos jam išbaigtumo vaizdą.

Dar vienas didžiausių vonios užuolaidos Vilnius privalumų – funkcionalumas. Vonios užuolaidos prausiantis padeda išvengti vandens nutekėjimo į vonios kambarį. Vonios užuolaidos taip pat padeda sutaupyti vietos vonios kambaryje arba priešingai – vizualiai jį padidinti nenaudojamas užuolaidas nustumiant į šoną. Taip atidengtas vonios kambario plotas gali būti praktiškai išnaudojamas kaip bendra vonios kambario erdvė, kas ypač aktualu mažo ploto vonios patalpose.

Vonios užuolaidos, priešingai nei, pavyzdžiui, dušo kabinos, pasižymi lengva priežiūra. Vonios užuolaidas, priklausomai nuo jų naudojimo dažnumo, galima paprasčiausiai išskalbti. Be to, pabodusias senas vonios užuolaidas, neinvestuojant daug laiko, galima greitai bet kada pasikeisti.

Vonios kambario užuolaidos: svarbiausi pasirinkimo kriterijai

Skirtingų užuolaidų salonų ir kitų prekybos tinklų siūlomos vonios kambario užuolaidos – įvairių spalvų, stilių, raštų ir kt., todėl pasiklysti tarp plataus prekių asortimento tikrai nesudėtinga. Dėl šios priežasties, renkantis vonios kambario užuolaidas, verta atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių pasirinkimo kriterijų.

  • Kokybė. Rinkitės iš patvarių, kokybiškų medžiagų pasiūtas vonios kambario užuolaidas – taip būsite užtikrinti, kad jos greitai nenusidėvės ir tarnaus ilgesnį laiką.
  • Ilgis. Ilgos vonios užuolaidos vonios kambariui suteikia elegancijos, tačiau ne visais atvejais toks pasirinkimas yra praktiškas. Pavyzdžiui, jei vonios užuolaidos dažnai mirks vonioje, ilgainiui po nuolatinio sąlyčio su vandeniu jos gali prarasti savo estetinę išvaizdą.
  • Audiniai. Atsižvelgdami į vonios užuolaidų audinių ypatybes, rinkitės skirtingų rūšių užuolaidas. Populiariausi vonios užuolaidų audiniai – poliesteris, poli-niloninis audinys ir kt.
  • Lengva priežiūra. Rinkitės audinius, pasižyminčius lengva priežiūra.
  • Vonios interjeras. Rinkdamiesi vonios užuolaidas, apžvelkite vonios kambaryje vyraujantį interjero stilių. Iš anksto apsvarstykite, prie ko derinsite vonios užuolaidas: sienų, plytelių, o gal – vonios spalvos.
  • Nepralaidumas vandeniui. Rinkitės impregnuotus arba vandeniui nepralaidžius audinius, kad būtumėte tikri, jog vanduo nepersigers per vonios užuolaidas.

Užuolaidų kabinimo būdas. Prieš įsigydami vonios užuolaidas, iš anksto nuspręskite, kokį užuolaidų kabinimo būdą pasirinksite: naudosite kabliukus ar suformuosite klostes, perverdami užuolaidų audinį karnizu per kilpas.

Vonios užuolaidos internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti

Taupantiems laiką, vonios užuolaidų audinius galima apžvelgti ir išsirinkti UAB „Iks Forma“ interneto svetainėje adresu www.iksforma.lt. Ieškantiems nestandartinių, unikalių vonios užuolaidų sprendimų, patyrę gaminių konsultantai padės atrasti reikiamus audinius. Esant poreikiui, UAB „Iks Forma“ taip pat vykdo ir didmeninius vonios užuolaidų internetu užsakymus privatiems asmenims, viešbučiams, SPA ir kt.

Per daugelį veiklos metų įgijus klientų pasitikėjimą, kokybiški ir stilingi gaminiai tiekiami Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir kitų šalių interjero tekstilės salonams. Įmonė taiko išskirtines užsakymų sąlygas interjero tekstilės salonams, dizaineriams ir architektams. Patogus prekių pristatymas visoje Lietuvoje ir užsienyje. Susisiekite, ir įmonės specialistai atvyks bei gyvai pristatys tiekiamą produkciją.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu