Franke

Šviestuvai skandinaviškam interjerui

Šviestuvai skandinaviškam interjerui

Šviestuvas – reikšminga interjero detalė, prisidedanti ne tik prie bendro erdvės stiliaus kūrimo, bet ir akcentuojanti tam tikrą nuotaiką. Vidaus apšvietimo srityje pastaruoju metu nemažai pokyčių – gamintojai orientuojasi į tai, kad žmogus galėtų mėgautis apšviesta erdve ir patirtų visus kūrybinio šviesos vyksmo privalumus. Juk nuo šviesos intensyvumo, šviestuvo lokacijos bei dizaino dažnai priklauso žmogaus nuotaika.

„LampGustav“ šviestuvų kolekcija, pristatoma bendrovės „Ardena“, tarsi naujas žingsnis į ateitį – skandinaviškam interjerui pritaikyti šviestuvai ne tik sukuria nuotaiką gyvenamojoje ar darbo erdvėje, bet ir praplečia žinias apie šviesą.

Ši kolekcija itin patraukli tiems, kurie ieško vaizdo, stiliaus ir elegancijos dermės savo namuose, mat produktą kūrė geriausi apšvietimo dizaineriai. Serija „Legend“, kurios autorė dizainerė Sabina Grubbeson, išsiskiria preciziškomis linijomis: čia panaudotas šviesus medis, matinis lakuotas juodas metalas ir pramoninis audinys. Toks šviestuvas puikiai tinka erdvėje, kur vyrauja minimalizmas, medžio grindys ar sienos. Toršero dydis leidžia turėti pakankamai šviesos net ir skaitant knygą vakare lovoje. Jį galima pastatyti ne tik poilsio vietose, bet ir darbo kambaryje.

„Legend“ serija turi dar tris modelius – pakabinamas šviestuvas, stalo šviestuvas ir sieninis šviestuvėlis. Pastarasis turi reguliuojamo ilgio koją, todėl puikiai tinka naudoti vietoje naktinės lempos.

„Dizaineriai pateikia sprendimų, leidžiančių realizuoti universalius poreikius. Norime ieškoti, žiūrėti į priekį ir suteikti žmonėms žinių apie šviesą ir kūrybinės šviesos plėtrą. Rezultatas – skirtingi šviestuvų stiliai, išraiškos linijos, o svarbiausia – patvarumas, skatinantis nebijoti eksperimentų nei namuose, nei darbo aplinkoje“, – pristato „Ardenos“ atstovė Jolanta Kijakovska.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu