Anza

Pažintinė programa: stiklo dizaineriai

Pažintinė programa: stiklo dizaineriai

Spinduliuojate kūrybiškumu ir originalumu? Mėgstate rankdarbius? O gal tiesiog norite sužinoti stiklo paslaptis? Turite idealią galimybę susipažinti su meninio stiklo rūšimis, išmokti pjauti stiklą, išgaunant norimą formą, derinti stiklo spalvas tarpusavyje ir savomis rankomis pasidaryti papuošalą, indą ar kitą suvenyrą.

Šią unikalią programą organizuoja stiklo menininkų kompanija iš Kauno – MAVY STUDIJA. Originaliomis idėjomis trykštantys jaunuoliai dirba ne pirmus metus, kūrybinius stiklo sprendimus pritaikydami namų interjeruose, biuruose ir pasilinksminimams skirtuose klubuose.

Stiklo menininkai iš Kauno – Mantas ir Vytenis, savo patirtimi nori pasidalinti ir su Jumis: „Stiklo dizaineriais galite tapti ir Jus, susikurdami neįprastus ir vienetinius daiktus. Programa skirta visiems, tiek kūrybingiems, tiek smalsiems, svarbiausia Juk noras įgyti naujų žinių ir patirties“ – dalinasi MAVY STUDIJA įkūrėjai.

Programos metu susipažinsite su stiklo “sukepimo” (fusing) technologija, taip pat meninio stiklo rūšimis, išmoksite pjauti stiklą, bei derinti jį tarpusavyje, išbandysite stiklo suderinamumą su metalais ir, be abejo, puikiai praleisite laiką tobulindami savo ir miklindami savo pirštus.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu