Franke

Patarimai, kaip išsirinkti spalvą svetainei

Tikkurila

Išsirinkti spalvą svetainei gali būti nelengva, nes reikia atsižvelgti į baldus ir kitus interjero elementus. Tinkamiausias spalvas savo svetainei Jums padės išsirinkti dažų „Tikkurila“ spalvynai, kuriuos rasite šiais dažais prekiaujančiose parduotuvėse.

5 patarimai, padėsiantys išsirinkti svetainės sienų spalvą

1. Kliaukitės savo skoniu

Tai, kas tinka vienam, nebūtinai tinka visiems. Kurdami svetainės spalvų gamą pagalvokite, kokia spalva Jums labiausiai patinka ir geriausiai atitinka Jūsų stilių, kokia spalva nudažę sienas jausitės puikiai. Tai Jūsų namai, ir jie turi džiuginti Jūsų širdį.

Jei norite suteikti sienoms reljefinį paviršių ir mėgstate išraiškingus interjero akcentus, išbandykite specialius efektus leidžiančius sukurti kompanijos „Tikkurila“ gaminius. Reljefinis paviršius ir įvairūs dekoravimo būdai leidžia pagyvinti netgi neryškias spalvas. Daugiau apie tai sužinosite polapyje „Dekoratyvinio dažymo vaizdo pamokos“.

Tikkurila

2. Apgalvokite, kokią atmosferą norite sukurti 

Koks Jūsų svetainės apšvietimas? Kartu su spalva jis sukuria svetainės atmosferą. Kokį pojūtį norite sukurti: vėsos ir ramybės, šilumos ir minkštumo, jaukumo ar erdvės? Kai gerai apgalvosite, kaip norite jaustis būdami svetainėje, bus nesunku išsirinkti tinkamą spalvą.

3. Jei yra galimybė, parsineškite spalvų pavyzdžius į svetainę

Jei yra galimybė, spalvą rinkitės toje aplinkoje, kur ji bus naudojama, – derinkite prie baldų, tekstilės gaminių ir kambario apšvietimo. Pajuskite, kokius jausmus ji Jums kelia ir kaip atrodo konkrečioje aplinkoje. Kai kuriose dažais „Tikkurila“ prekiaujančiose parduotuvėse galima įsigyti spalvų pavyzdžių kortelių (teiraukitės parduotuvėje).

4. Kokius dažus rinktis – blizgius ar matinius?

Pasirinkus visiškai matinius vidaus dažus „Harmony“ spalvos atrodys ramios ir švelnios. Jie puikiai tinka svetainei, nes jos sienų nereikia dažnai valyti.

Jei šeimoje yra mažų vaikų arba, pvz., augintinių, patartina rinktis blizgesnius dažus, nes jie praktiškesni. Pusiau matiniai arba matiniai dažai atsparesni valymui nei visiškai matiniai dažai.

5. Nevaržykite savęs  

Rinkitės sau ir savo šeimai, o ne kitiems patinkančią spalvą. Nebijokite žaisti spalvomis, juk sienų nebūtina dažyti visada ta pačia spalva, galite ją pakeisti pasikeitus Jūsų stiliui ar skoniui. Savo svetainės spalvų paletę galite papildyti arba sumažinti kada panorėję.

Tikkurila

Rekomenduojamos priemonės:

tikkurila
Harmony
Viršutinis sluoksnis, pilnai dengiantis
tikkurila
Joker
Viršutinis sluoksnis, pilnai dengiantis
tikkurila
Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu