Ekoklima

Modulinių laiptų elementai – paprastai ir aiškiai

Modulinių laiptų elementai – paprastai ir aiškiai

Modulinių laiptų konstrukcija yra gana paprasta: atraminė dalis yra metalinis rėmas (karkasas), kuris surenkamas iš atskirų modulių. Surinkus karkasą, ant jo montuojami laipteliai, tada montuojamos baliustradros ir turėklai, ir jei reikalinga – kiti elementai.

Moduliai gali būti suskirstyti į keletą tipų:

Pradinis – modulis pirmajam žingsniui, pritvirtintas prie grindų
Tarpinis – sumontuotas tarp pradinio ir išėjimo modulių, ir sudaro metalinį laiptų karkasą.
Tarpinis po įlipimo laipteliu – modulis rotaciniams laiptams su kampu suvirinta plokšte, sumontuota po sukamuoju laipteliu.
Viršutinis modulis taip pat gali būti skirtingų tipų: standartinis – tvirtinimui prie lubų virš 40 mm, ir viršutinis specialus modulis tvirtinimui prie plonų lubų.

Modulinių laiptų pakopos

Pakopas (laiptelius) galima suskirstyti į 3 pagrindines grupes:

Tiesūs – standartiniai laiptų laipteliai, 700 mm pločio laipteliai laikomi patogiais. Šie komponentai dažniausiai yra 35-40 mm storio ir 200-300 mm gylio.
Pleištiniai – įrengiami posūkyje. Tai pleišto formos laiptelis (išsiplėtimas prasideda nuo vidinio spindulio iki išorinio, tokio laiptelio darbinis paviršius yra jo centras arba išorinis spindulys yra plačiausia dalis).
Kampiniai – skiriasi nuo pleištinių tuo, kad jie yra sumontuoti tiksliai kambario kampe.

Bet kokiu atveju, jei ketinate įsirengti modulinius laiptus name ar bute, pirmiausia turite apskaičiuoti reikalingą modulių skaičių, pagal patalpos aukštį. Aukštis turi būti matuojamas nuo pirmo aukšto grindų iki antrojo aukšto grindų. Jei kyla neaiškumų dėl tinkamo gaminio parinkimo, visada galite kreiptis pas modulinių laiptų profesionalus.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu