Ekoklima

Lubų rozetės išskirtinėms luboms

Lubų rozetės išskirtinėms luboms

Lubos pagaliau tampa akcentu interjere. Interjero dizaineriai, klientai vis dažniau akcentuoja lubų subtilumą dekoruodami jas išraiškingesnėmis detalėmis. Apie lubų dekoravimą išsamiau su CLASSIC LINE DÉCOR.

Įvairūs ornamentai kiekvieno stiliui

Lubų rozetės yra vienas iš pagrindinių akcentų lubų dekoravime. Asortimento gausa leidžia rasti tinkamą pasirinkimą patiems įvairiausiems stiliams. Prie nuosaikaus reljefo rozetės be ornamento dera klasikinio ir modernaus stiliaus šviestuvai. Lubų rozetės su ornamentais, gėlių, augalų fragmentais derinamos prie modernių bei klasikinių sietynų. Galima rasti lubų rozečių su minimalia ornamentika – virvelės ar karoliukų imitacija – norintiems subtilaus detalių pabrėžimo.

Suteikia interjerui charakterio

Lubų rozečių raštai praturtina ir papildo sietyną, ypač, jei sietynas minimalistinis. Išskirtinių raštų rozetės suteikia erdvei charakterio ir prabangos. Prie lubų dekoro taip pat galima derinti ir sienų dekoravimo detales, rinktis panašius ornamentus, kaip ir lubose, arba puošti sienas juostelėmis be ornamento, taip pabrėžiant lubų dekoro išskirtinumą.

Šis dekoro elementas tinka ir šiuolaikinio stiliaus interjerui. Tai lyg nostalgiškas žvilgsnis į praeitį, į tai, kas niekuomet nesensta – į klasiką. Net jei interjeras modernus, klasikinio stiliaus lubų rozetėmis puoštos lubos taps tarsi atsvara, perėjimu tarp dviejų skirtingų stilių.

Harmonija ir vientisumas

Dekoruojant lubas juostomis su ornamentu arba be jo, dažniausiai kartu pasirenkama ir lubų rozetė. Jei šviestuvas nėra prie pat lubų, rozetė sukurs išpildyto interjero įspūdį. Lubų rozetės gali tapti prabangaus interjero puošmena arba minimaliu akcentu modernioje erdvėje. Svarbiausia, kad kitos interjero detalės būtų skoningai suderintos su lubų puošmenomis, tarsi papildytų vienos kitas. Toks derinys suteikia interjerui harmonijos, vientisumo.

Viršelio nuotrauka: „Sugamour“, interjero dizainere Jekaterina Kazmazovskajaja, fotografas Gediminas Zilinskas

Daugiau informacijos: www.classiclinedecor.com

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu