Anza

Kaip pačiam nebrangiai atnaujinti virtuvę

Virtuvė

Norint atnaujinti virtuvę nebūtina išleisti daug pinigų. Pabodusi virtuvės išvaizda stulbinančiai pasikeis vien nudažius jos sieną ir ją dengiančias keramines plyteles. Jei ieškote idėjų, kaip pakeisti pasenusį virtuvės interjerą, puikus sprendimas gali būti –  dažai. Jie leidžia lengvai, nebrangiai ir greitai atnaujinti virtuvę.

Prieš atnaujinant – nebemadinga ir elementaru

Nuobodžiai atrodančios baltos spintelės su medinėmis detalėmis ir nusidėvėjusios sienos plytelės šioje virtuvėje prašėsi atnaujinamos. Netgi turint ribotą biudžetą virtuvės išvaizdą pavyko įspūdingai pakeisti perdažius plyteles ir pakeitus spintelėms naujas rankenėles.  Dalinamės rezultatais.

„Prieš” virtuvės interjeras

Nauji kompanijos „Tikkurila“ dažai „Luja Ceramic Tiles“ leidžia lengvai ir nebrangiai atnaujinti virtuvės ir vonios plyteles. Šiuos plytelių dažus galima spalvinti įvairiomis spalvomis pagal „Tikkurila“ vidaus dažų spalvynus – tereikia išsirinkti spalvą, derančią prie Jūsų virtuvės spintelių ir interjero stiliaus.

O jei jau paėmėte į rankas teptuką, kodėl neperdažius ir virtuvės spintelių arba sienų?

1 variantas – švelnu ir jauku

„Po” virtuvės interjeras

Miela ir jauki – sunku patikėti, kad tai ta pati virtuvė. Sieną dengiančios plytelės nudažytos dažais „Luja Ceramic Tiles“ švelnia mėlyna spalva „Indigo“ (L429), o tarpas tarp viršutinių spintelių – dažais „Harmony Care“, spalva „Siesta“ (J407). Šis spalvų derinys primena Viduržemio jūros regioną: mėlyną jūrą, spalvingus namus ir paskutinius vakaro saulės spindulius.

Spintelių išvaizda neįtikėtinai pasikeitė pakeitus jų rankenėles ir nudažius viršutinių spintelių apačią. Nudažius sienų plyteles ryškia spalva teko „eliminuoti“ medinius elementus, kad visuma atrodytų harmoningai. Virtuvė įgavo modernią išvaizdą be didelių pastangų ir vos per vieną savaitgalį – puikiai pavykęs „pasidaryk pats“ projektas.

2 variantas – gaivu ir modernu

„Po” virtuvės interjeras

Šiame variante virtuvės sieną dengiančios plytelės nudažytos dažais „Luja Ceramic Tiles“ ta pačia mėlyna spalva „Indigo“ (L429), po to jų tarpeliai plytelių siūlių pieštuku nuspalvinti baltai. Sienos kampas tarp viršutinių spintelių nudažytas rusvai gelsva spalva „Weekend“ (H462). 

Prireiks tik kelių sluoksnių dažų ir, žinoma, šiek tiek kūrybingumo, kad pabodusi dutūkstantaisiais metais madinga vienspalvė virtuvė taptų moderni ir ryški, tačiau jauki ir spalvinga. Plati „Luja Ceramic Tiles“ spalvų gama leidžia sukurti bet kokį Jūsų norimą stilių – suteikti įvairiaspalvėms plytelėms elegantišką baltą spalvą arba šaltą pilką plytelių spalvą pakeisti į šiltą geltoną ar jaukią žalią.

Plytelių dažus „Luja Ceramic Tiles“ lengva naudoti, jiems nereikia grunto. Dabar savo nebemadingai virtuvei modernią išvaizdą suteiksite sugaišę vos kelias dienas.

Skaityti daugiau apie plytelių dažus „Luja Ceramic Tiles“ >>

Naudoti gaminiai

tikkurila
Jung

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu