Anza

Kaip dekoruoti langus: dizainerės patarimai renkantis užuolaidas (4 dalis)

Kaip dekoruoti langus: dizainerės patarimai renkantis užuolaidas (4 dalis)

Pastaruoju metu vyrauja du ryškiausi langų dekoravimo stiliai: klasikinis ir modernusis (minimalislinis). Kaip pastebėjome, vyresnio amžiaus žmones renkasi klasikinio tipo užuolaidas ir prabangesnius audinius, o jauni  – labiau linkę eksperimentuoti, kas ypač sveikintina. Jie dažniau pasiduoda minimalislinio stiliaus apraiškoms, todėl dažnai vertina praktiškas romėniskas užuolaidas, ypač jų ypatybę susilyginti su sienų plokstuma.

Specialistai sutaria, kad apie užuolaidas geriausia pradeti mąstyti tuomet, kai namas ar butas visiskai įrengtas: kai jau žinomos sienų spalvos, tekstūros, baldai, klimai ir kitos svarbios interjero detalės. Be abejo, pasitaiko išimčių, kai langas pradedamas dekoruoti vos pradėjus kurti interjerą. Tokios situacijos gerokai retesnes, nes viską numatyti iš anksto sudėtinga, o galutinis rezultatas ne visada pateisina lukesčius. Todel neretai šį darbą žmonės patiki interjero dizaineriams ar architektams, galinties profesionaliai patarti ir padėti sprendžiant langų dekoro klausimą.

Langų dekoravimas – atsakingas darbas, reikalaujantis tam tikrų įgūdžių ir patirties, todėl jei nepakanka specialisto konsultacijos salone, siūlome dizainerį pasikviesti į namus.

Pirmiausia nusprendžiama, koks langų puošybos būdas labiausiai tinka konkrečiai patalpai. Audinių kabinimo budų ir modelių yra daug: drapiravimas klostemis, viršlangių dekoravimas, kabinimas ant žiedų, raištelių, petnešėlių, romeniškos užuolaidos, širmos ir t.t. Modelį reikia rinktis atsižvelgiant į patalpos funkciją, langų matmenis ir stilių. Atkreipt demesį, ar norima apsisaugoti nuo saulės, ar, vistik, svarbiau, kad matytųsi vaizdas už lango.

www.auduvija.lt

S. Žukausko g. 49, Vilnius
Tel. 8(5) 2 78 94 83
Tel. Birutė Valeikienė 8689 78 713

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu