Tikkuurila

“FraCeram” – tobulas gamtos ir dizaino derinys FRANKE

FRANKE

Namų savininkai ir virtuvių gerbėjai daugelį metų renkasi keramiką, nes ši medžiaga įveikia laiko išbandymus kalbant tiek apie stilių, tiek apie naudojimą ir lengvą priežiūrą. Derinamos su tokiomis darbinių paviršių medžiagomis, pavyzdžiui, mediena, stiklu arba granitu, mūsų elegantiško dizaino ir atspalvių plautuvės gali akimirksniu pakylėti jūsų virtuvę iki klasikinio lygmens. Lygus, nesibraižantis keramikos paviršius atsparus  karščiui , dėmėms ir smūgiams, taip pat standartinėms buitinėms cheminėms medžiagoms, todėl galite nesirūpindami naudoti šias plautuves, nes joms nereikia daug priežiūros.

Namai yra skirti gyventi. O plautuvėms tenka didžiausia mūsų kasdienio gyvenimo našta. Išpilta arbata, kava arba raudonasis vynas. Metalo, medienos ar net stiklo smūgiai. Ir, žinoma, verdančio arba ledinio vandens poveikis. Naudodami „Franke” keramines plautuves, galite būti tikri, kad šie ir kiti išlieti produktai niekada nepavirs dėmėmis arba įtrūkimais. Keramines plautuves galite plauti įprastomis cheminėmis priemonėmis skirtomis buityje , ir jomis galėsite džiaugtis daugelį metų.

FRANKE
FRANKE
FRANKE

Visą gyvenimą išliekanti kokybė

Pirmiausia, mūsų medžiagų ypatybės nuolat griežtai tikrinamos atliekant laboratorinius bei naudojimo testus ir kontrolinius bandymus. Gaminant šias plautuves skystos keramikos, kvarco, kaolino ir baltmolio mišinys pilamas į formą, esant dideliam slėgiui. Išdžiovinus, visi trūkumai pašalinami rankomis naudojant kempinėles, tuomet plautuvės padengiamos glazūra ir 20 valandų deginamos krosnyje. Galiausiai visada patikrinama medžiagos ir dizaino kokybė, o gaminys nušlifuojamas rankomis, taip baigiant gaminį, kurio tobulumas niekada neišnyksta.

FRANKE
Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu