Anza

Ekonomiškiausios – indukcinės kaitlentės

Indukcinės kaitlentės

Vienos ekonomiškiausių kaitlenčių, yra indukcinės kaitlentės. Jų pranašumas, kad kaitina magnetinėmis bangomis.

Šiluma tiesiogiai ir nuosekliai sklinda į indo paviršių, dėl to paspartėja maisto gamyba ir mažiau suvartojama elektros energijos. Tokios kaitlentės iškart reaguoja į indą – pradeda kaisti tik tada, kai puodas jau padėtas, o jį nukėlus kaitinimas automatiškai nutrūksta. Jos taip pat jautriai reaguoja į kaitinimo temperatūros reguliavimą, todėl galima tiksliai nustatyti maisto gaminimo temperatūrą, trukmę.

Indukciniai generatoriai nekaitina maisto ruošos zonų tiesiogiai, todėl maža bėda, jei ant kaitlentės išbėga viralas ar patenka kitų maisto likučių. Jie nepridega, nes kaitlentė išsijungia automatiškai. Tokių kaitlenčių paviršių valyti nesunku, dažniausiai pakanka tik skudurėlio. Pamiršti ant kaitlentės puodą – irgi nieko baisaus, ji išsijungs automatiškai.

Dažnai indukcinės kaitlentės gaminamos iš stiklo keramikos.

Perkant indukcinę kaitlentę derėtų prisiminti, jog tokiam paviršiui reikia ir specialių indų (puodų, keptuvių – šie turi būti su įmagnetintu dugnu).

Daneka

Kiti temos straipsniai

Telefono remontas karantino metu

Telefono remontas karantino metu

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu