Anza

Virtuvės akcentai, kurie užgniauš kvapą

Virtuvės akcentai, kurie užgniauš kvapą

Siekiantiems savo namuose įsirengti pribloškiančio interjero virtuvę, nereikia taikyti visas naujausias mados tendencijas, pirkti išskirtinės išvaizdos dekoro elementus, ar panaudoti itin ryškias spalvas sienoms, baldams ir grindims. Išskirtinį, kvapą gniaužiantį interjerą virtuvėje galima susikurti panaudojus vos vieną ar kelis įdomius, netradicinius sprendimus.

Dekoro elementai.

Išskirtinę išvaizdą ir žavesio jūsų virtuvei suteiks ne tik įdomios interjero detalės, kaip pavyzdžiui vazos ar produktų laikymo indai, bet ir tai kaip jie bus laikomi. Pavyzdžiui, išdėliokite juos neįprastais skaičiais: 3 vazos (skirtingo dydžio, formos) atrodys stilingiau, nei trys tos pačios vazos stovinčios skirtingose vietose.

Žaiskite su virtuvės įrankių ir prietaisų spalvomis. Rinkitės priešingas baldų ar sienų spalvoms, skirtingas ir ryškias, arba vieno atspalvio, tačiau skirtingo intensyvumo spalvas ir maisto ruošimui reikalingi įrankiai, kaip plaktuvai, virduliai, skrudintuvės ar net šaldytuvai ir kt. taps virtuvės dekoro pažibomis bei sukurs linksmą ir bohemišką atmosferą, o baltos spalvos virtuvės derinys su žalvario, vario, aukso ar nerūdijančio plieno spalvomis tiks mėgstantiems labiau klasikinius, ne tokius ekspresyvius sprendimus.

Praeities ir meno akcentai modernioje virtuvėje.

Visiems tik ir stengiantis savo virtuvę užpildyti kuo modernesniais elementais, jūs savo virtuvę galite padaryti išskirtine, pritaikydami visiškai priešingus akcentus – antikvarinius ar iš savo vaikystės išsaugotus elementus, pavyzdžiui prieskonių laikyklę ar lentyną (galbūt sumeistrautas jūsų senelių, o gal tiesiog įsigytas sendaikčių turguje), kuri gali būti sėkmingai pritaikyti naujajame interjere.

Šviesūs, vienspalviai baldų tonai, puikus apšvietimas virtuvėje suteikia galimybę dekoruoti ją meno kūriniais ar paveikslais. Kiek neįprastas sprendimas, gali paversti virtuvę ypatinga namų vieta. Virtuvėje per meną gali atsiskleisti jūsų asmenybė, tik būkite atsargūs, nekabinkite paveikslų arti plautuvės ar viryklės.

Žaismas spalvomis, tekstūromis ir paviršiais.

Drąsiai panaudotos ryškios, sodrios spalvos puikiai derės su ramesniais atspalviais. Tamsios, matinio paviršiaus baldų durelės ir balto lieto akmens stalviršiai – itin išraiškingas derinys. Ganėtinai netikėtas, sprendimas gali būti spalvotas spintelių vidus, kuris stebins jus kiekvieną kartą jas atidarius. Išskirtinumo virtuvei suteiks ir natūralių medžiagų panaudojimas: įvairių spalvų medis, akmuo, tai ne tik išskirtinės kokybės garantas, bet ir įdomus dizaino spendimas.

Jeigu nežinote kokias spalvas rinktis dominuojančiomis, o kurias pabrėžti tam tikrus akcentus, rimtai pasvarstykite apie galimybę įsirengti baltą virtuvę. Tuomet, tarsi švariame popieriaus lape galėsite nesunkiai sudėlioti reikalingus spalvinius akcentus.

Kita vertus, virtuvės baldai gali būti jūsų netikėtu akcentu. Tiesiog pasirinkite skirtingų spalvų ar net stilių apatines bei viršutines spinteles. Pavyzdžiui, apatinės lentynos gali būti minimalistinio stiliaus, o jau viršutinės gali turėti klasikiniams baldams būdingų bruožų.

Siekiantiems įspūdingos ir išskirtinės virtuvės, rekomenduojama naudoti skirtingus paviršius. Matomos plytos, braižytas plienas, mediniai stalviršiai, nerūdijančio plieno lentynos ir tekstūruotas stiklas pavers bet kurią virtuvę nepakartojama. Visa tai galite panaudoti dekoruojant sieną esančią už viryklės ir darbastalių. Būtent tokia siena gali tapti dominuojančiu virtuvės akcentu, arba juo gali tapti grindys.

Minimalistinio stiliaus virtuvėje, įspūdingai atrodys šachmatų lentos tvarka nudažytos grindys. Tačiau vietoje įprastų juodos ir baltos spalvų naudokite gyvesnes spalvas, pavyzdžiui mėlyną ir žalią spalvas. Tokiu būdu nereikės sukti galvos kokių spalvų dekoro elementus rinktis, grindys bus pagrindiniu virtuvės dekoru.

Ne itin įprastas ir populiarus sprendimas virtuvėje – tapetai. Įdomaus rašto ar spalvos tapetai, panaudoti dekoruoti vieną iš virtuvės sienų, suteiks jaukumo ir harmonijos, derinant juos su ramesniais baldų tonais. Be to, šiandien tapetų pasirinkimas yra išties didelis, o ir prižiūrėti juos virtuvėje nėra sudėtinga – yra plaunamų, valomų ir labai atsparių tapetų.

Audejo baldu centras

Kiti temos straipsniai

Svetainės baldai

Kokius baldus rinktis svetainėje?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Darbo kėdės

Darbo kėdės pasirinkimas

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Virtuvės kriauklės

Virtuvės kriauklė. Ką montuoti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu