Franke

Jaukus prieškambaris, kokius baldus pasirinkti?

Prieškambario baldai

Būtent prieškambaris yra pirmoji patalpa, kurią pamatome vos įžengę į namą. Verta jam skirti šiek tiek dėmesio, kad jis ne tik retkarčiais nustebintų svečius, bet, svarbiausia, kasdien būtų jaukus ir patogus visiems namiškiams.

Kuo didesnis prieškambaris, tuo daugiau galimybių jį įrengti. Tačiau tai nereiškia, kad mažo kambario negalima įrengti funkcionaliai ir stilingai. Jei turite daug vietos, galite pasirinkti net kelis baldus. Prieškambaryje praverčia batų lentyna, nedidelė komoda ir spinta. Šiuolaikinėse spintose paprastai būna ir veidrodžiai – dar vienas svarbus prieškambario elementas.

Pakabinami prieškambario baldai idealiai tinka mažesnėms erdvėms. Taip pat verta rinktis „du viename” sprendimus, pavyzdžiui, suoliuką su stalčiumi, batų lentyną, kuri kartu yra ir sėdynė, arba dekoratyvines kopėčias paltui, krepšiui ir skėčiui pakabinti.

Kokius prieškambario baldus turėčiau pasirinkti?

Prieškambario baldai turi būti praktiški, turėti praktinę paskirtį ir dizainą, susijusį su bendru namų interjeru. Prieškambario baldai dažnai būna veikiami atšiaurių oro sąlygų, pavyzdžiui, sniego, purvo, smėlio ar vandens, atnešto su batais po lietaus. Jie turi būti pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kad būtų patvarūs ir tvirti. Dar viena ypatybė, į kurią turėtume atkreipti dėmesį pirkdami prieškambario baldus, yra ta, kad pasirinktus baldus turėtų būti lengva valyti.

Baldų dizainas

Prieškambario dydis taip pat susijęs su baldų dizainu. Erdviame kambaryje galite rinktis sunkesnes tamsesnių spalvų formas. Didelis prieškambaris galėtų būti įrengtas šiais stiliais: industriniu (loftas) ir glamūriniu. Industrinio stiliaus baldai paprastai gaminami iš tamsaus medžio su juodais metaliniais apvadais. Glamūro tendencijai būdinga raštų gausa ir originalūs spalvų deriniai. 

Nedideliuose koridoriuose idealiai tinka skandinaviškas stilius. Šviesi mediena, balta apdaila ir šviesūs aksesuarai tinka mažoms erdvėms, nes atspindi šviesą ir optiškai padidina interjerą.

Kaip sukurti jaukų prieškambarį?

Kiekvieną dizainą papildo priedai. Šviestuvai ir paveikslai, auksiniai gėlių vazonai ir pastelinių spalvų pufai atitiks glamūrinę tendenciją. Skandinaviškam stiliui būdingi ryškūs aksesuarai iš natūralių medžiagų. Nesvarbu, ar tai būtų lininis kilimas, ar pintas krepšys, ar šviestuvas su šviesiu atspalviu, jūsų prieškambaris džiugins nuo pat slenksčio.

Audejo baldu centras

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu