Franke

Profesionalai dalinasi savo patirtimi. Pasinerkite į spalvų, technologijų pasaulį

Tikkurila sprendimai

Vienas žinomiausių prekės ženklu ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje TIKKURILA siunčia  žinutę:

 „Kaip ir Jūs, mes taip pat siekiame tobulumo – nuo gaminių kokybės iki galutinio rezultato. Todėl, nuo šiol Tikkurila komanda  padės Jums pasiekti daugiau nei tikitės – tvariai ir be kompromisų!”. 

Pasinerkite į spalvų, technologijų pasaulį drauge su TIKKURILA! 

Mūsų ilgametė, sukaupta  patirtis – Jūsų asmeniam  profesionalumui

Naudodami kompanijos „Tikkurila“ gaminius pranoksite reikliausių klientų lūkesčius. Tinkamas gaminių ir dengimo sistemų pasirinkimas užtikrins nepriekaištingą kokybę ir tobulą rezultatą.

Dažytojams – puikiomis eksploatacinėmis savybėmis pasižymintys mūsų gaminiai

Profesionalūs dažytojai rinkdamiesi vidaus dažus turi atsižvelgti ne vien į estetinius dalykus. Dažus turi būti lengva naudoti, be to, jie turi būti patvarūs ir atitikti klientų lūkesčius. Šios srities profesionalas turi ne tik gerai žinoti visas dažų savybes, bet ir išmanyti įvairius paviršiaus, kuriam jie bus skirti, bei erdvės, kurioje jie bus naudojami, niuansus. Vadovaudamiesi šiais principais ir neatsilikdami nuo pramonės tendencijų pasieksite puikių rezultatų, užsitikrinsite klientų pasitenkinimą ir pelnysite puikią profesinę reputaciją. Mūsų aukštos kokybės dažai ir paslaugos padės Jums siekti profesinių aukštumų. Mes patarsime ir padėsime Jums kiekviename žingsnyje – nuo pasiruošimo ir pirmųjų potėpių iki tobulo galutinio rezultato.

•    Profesionalams skirti gaminiai ir paslaugos
•    Bekompromisė kokybė
•    Patikimos spalvinimo sistemos
•    Inovacijos, padedančios siekti tvarumo

SUSISIEKITE SU MUMIS IR MES PADĖSIME RASTI TINKAMĄ SPRENDIMĄ JŪSŲ PROJEKTUI

Architektams – mūsų pagalba įgyvendinant Jūsų dizaino viziją

Architektui tenka pagrindinis vaidmuo ieškant vizualinių ir funkcinių interjero erdvių sprendimų. Dažų pasirinkimas – labai svarbus žingsnis įgyvendinant dizaino viziją. Norint išsirinkti tinkamus dažus, būtina atsižvelgti į funkcinę erdvės paskirtį. Patalpoms, kuriose daug judama, reikės patvaresnių ir lengvai plaunamų dažų, o virtuvei ir vonios kambariui pravartu rinktis drėgmei atsparius dažus. Mūsų ekspertai supažindins Jus su inovatyviais dažais, atitinkančiais tiek Jūsų dizaino principus, tiek tvarumo siekį. Mūsų padedami rasite kompetentingus sprendimus, tenkinančius estetikos, funkcionalumo ir patvarumo reikalavimus. Auginkite savo kūrybingumą prisijungę prie „Tikkurila Pro Designer“ – architektams ir interjero dizaineriams skirtos kūrybinės erdvės. Čia sužinosite naujausias būsto interjero, viešųjų erdvių, tvariųjų pastatų ir kitų sričių spalvų bei sveikatai palankios aplinkos kūrimo tendencijas.

Susipažinkite su spalvų tendencijomis

Apdailos medžiagos ir spalvos turi nepriekaištingai atitikti Jūsų architektūrine vizija. Prisijungę prie mūsų turėsite galimybę susipažinti su naujausiomis spalvų tendencijomis – jei esate architektas ar interjero dizaineris, mes pasirengę padėti įgyvendinti visus Jūsų būsimus projektus. Dalijamės savo patirtimi, kad pasiektumėte naujų profesinių aukštumų ir pranoktumėte klientų lūkesčius. Spalvyną „Tikkurila Symphony“ sudaro 2 436 spalvos, skirtos vidaus dažams – tai vienas didžiausių šiuolaikinių spalvynų. Visos šio spalvyno spalvos rūpestingai išlaikomos nepakitusios, tad juo naudodamiesi galite būti tikri, kad galutinis rezultatas bus būtent toks, kokio tikitės. Vidaus dažų spalvynas „Feel the Color“ sudarytas iš 216 spalvų. Jis padės sukurti tinkamą atmosferą, kad ir kokia būtų Jūsų interjero dizaino vizija.  Susipažinkite su visais mūsų spalvynais ir spalvų kolekcijomis. 

PRISIJUNKITE PRIE „TIKKURILA PRO DESIGNER“

Tvarumo kriterijus atitinkantys ir aplinką tausojantys dažai

Nuolat augant statybos projektų skaičiui didėja tvariosios statybos kriterijus atitinkančių gaminių poreikis. Tvariųjų pastatų vertinimo kriterijus nustato įvairios savanoriškai naudojamos sertifikavimo sistemos, pvz.: BREEAM, LEED, WELL. Statant tvariuosius pastatus labai svarbu, kad dažai nekenktų patalpų oro kokybei. Daugiau apie tai skaitykite straipsnyje „Dažų vaidmuo tvariojoje statyboje“.

Tvariosios statybos standartai reikalauja, kad dažuose esančių lakiųjų organinių junginių (LOJ) emisija būtų maža tiek iš karto po dažymo, tiek laikui bėgant. Tai užtikrina, kad dažai neišskirs kenksmingų medžiagų, galinčių pakenkti oro kokybei ir pastato gyventojų sveikatai. Šie standartai taip pat skatina naudoti medžiagas, turinčias mažai anglies dioksido, todėl mažėja su statybomis susijusi šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisija. 

Interjerui skirti gaminiai

Interjerui skirti kompanijos „Tikkurila“ gaminiai kuriami siekiant patenkinti profesionalų poreikius. Mūsų asortimente rasite įvairių rūšių patalpoms bei paviršiams skirtų ir skirtingomis savybėmis pasižyminčių gaminių – nuo visiškai matinių iki blizgių, tinkančių sienoms bei luboms, stipriai mechaniškai veikiamiems paviršiams ir tvariesiems pastatams.

Grindų dangos

Gaminame patvarias grindų dangas, skirtas gyvenamiesiems, komerciniams ir pramoniniams pastatams, viešosioms erdvėms bei automobilių stovėjimo aikštelėms. Lauko ir vidaus betoninėms grindims skirtų gaminių asortimentą sudaro dažai, lakas, savaime išsilyginančios ir kitos dangos. Visi šie gaminiai pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, taip pat saugumu, patvarumu bei estetiška išvaizda.

Eksterjero dangos ir dengimo sistemos

Kompanijos „Tikkurila“ eksterjero dangos ne tik užtikrina dailią išvaizdą, bet ir yra atsparios kintančioms oro sąlygoms. Mes gaminame dangas tiek privatiems namams, tiek visuomeniniams pastatams, mediniams bei mineraliniams fasadams ir siūlome dengimo sistemas, padėsiančias Jums pasiekti nepriekaištingą rezultatą.

Specialūs vidaus dažai su virusus ir bakterijas inaktyvinančia medžiaga

„Argentum Plus 7” ir „Argentum Plus 20” apsaugo paviršius ypatingo dėmesio reikalaujančiose patalpose: sveikatos priežiūros įstaigose, kur itin svarbu palaikyti aukštus higienos standartus.

Tikkurila logotipas

Kiti temos straipsniai

Tikkurila dažai

Dažų vaidmuo tvarioje statyboje

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

dažymo patarimai Vivacolor

Interjero dažymo patarimai

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu