Tikkuurila

Pristatyta 2023-ųjų spalva: rožinė akimirka

2023 metų spalva

Šiluma, empatija ir geranoriškumas esantiesiems šalia, – visa tai spinduliuoja „PPG Tikkurila“ pristatyta 2023 metų spalva „Rosy moment“. Kai mus supa nuostabūs žmonės, kasdienybė tampa rožine akimirka.

„Rosy Moment“ – begalinės stiliaus, tendencijų ir spalvų įvairovės kontekste norime išryškinti tai, kas paremta tikrais jausmais. Buvimas kartu ir rūpinimasis vienas kitu pripildo mus džiaugsmo ir laimės. Mūsų gyvenimas tampa prasmingas, kai esame atrama kitiems. Švelni rausva spalva „Rosy Moment“ (V413) įkūnija šilumą ir empatiją, tą trapią, bet stiprybės teikiančią akimirką, kai persipina du gyvenimai. Jau tradicija tapęs, tačiau  pastaraisiais metais virtualiai vykęs „Tikkurila“ metų spalvos pristatymas vėl sugrįžo į tikras erdves ir tai dar labiau perteikė kitų metų spalvos esmę – bendrauti gyvai, dalintis šiltomis akimirkomis, suteikti gyvenimui spalvų. 

Metų spalva 2023

Architektai, dizaineriai, kiti spalvoms neabejingi kūrėjai su naujausiomis interjero spalvų tendencijomis, „Tikkurila“ 2023 metų spalva bei nauja spalvų kolekcija „Color Moment“ buvo supažindinti praėjusią savaitę interjero salone Vilniuje. Ją virtualiai pristatė kompanijos „Tikkurila“ spalvų ekspertė Irina Hanhisalo. „Kelerius pastaruosius metus buvome atskirti vienas nuo kito, leidome laiką savo mažuose rateliuose. Atėjo metas ir vėl susitikti, atgaivinti bendrumo jausmą ir leisti atsiskleisti gražiems tarpusavio santykiams.

2023 metų spalva

Gyvendami vienoje žemėje esame glaudžiai susiję vieni su kitais, mus siejantis ryšys suteikia gyvenimui prasmę“, – į susirinkusiuosius kreipėsi I. Hanhisalo. Renginyje dalyvavusi architektė Akiko Tutlys pasidalijo patirtimi, kaip jai pavyksta parinkti spalvas interjere.  „Kai ramiai stebi aplinką, rožinę spalvą aptinki gamtoje. Tada stebi, kokių kitų spalvų yra aplink. Rožinė spalva Lietuvos interjeruose nėra įprasta, bet ieškant įkvėpimo aplinkoje, galima rasti įvairių sprendimų, kaip šią spalvą įdomiai panaudoti, – sakė architektė. – Ši spalva ypač graži dėl atspalvių daugiasluoksniškumo. Naudočiau ją su tekstile – pavyzdžiui, šios spalvos gobelenu galite aptraukti sofą, o sieną dažyti kitomis „Tikkurila“ spalvomis iš 2023 metų splavų kolekcijos: šviesiai geltona „Wax“ (J392), tamsiai žalia „Grotto“ (M449). Taip juodai-baltai-pilkam gyvenimui suteiksite spalvų žavesio.“ Renginio dalyviai savo jausmus  spalvoms galėjo įpinti čia pat komponuodami rausvos spalvos puokštes, o fotografė Greta Skaraitienė rožinę panaudojo dalyvių emocijas atspindinčiuose portretuose.

2023 metų spalva

2023 metų spalvų kolekcija „Color Now“ skatina nebijoti improvizuoti – išbandyti netikėtus, netgi itin drąsius spalvų derinius, pavyzdžiui, 2023 metų spalvą „Rosy Moment“ (V413), taip pat rausvai rudą „Kestrel“ (L478), mįslingąją „Aubergine“ (X501) ir samaninę „Grotto“ (M449). Kolekciją pagyvina gaiva dvelkiančios spalvos „Silk Road“ (S440) bei „Riviera“ (Y406) ir ryški „Magnolia“ (H320). Patirti rožinę akimirką – tai užmegzti ryšį su kitu žmogumi, jausti, kaip gera būti kartu ir tai glaudžiai susiję su tuo, ką reprezentuoja prekių ženklas „Tikkurila“ – prasmingas spalvas namams ir erdvei, kurioje gyvename.

2023 metų spalva

Kai mus supa nuostabūs žmonės, kasdienybė tampa rožine akimirka. Kompanijos „PPG Tikkurila“ projektas „Color Now“ supažindina su naujausiomis įdomiomis ir kūrybingumą skatinančiomis spalvų tendencijomis bei temomis. Metų spalva ir spalvų kolekcijos „Color Now“ pristatomos nuo 2016 metų. Spalvos panaudojimo idėjų rasite čia.

Kiti temos straipsniai

Tikkurila dažai

Dažų vaidmuo tvarioje statyboje

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

dažymo patarimai Vivacolor

Interjero dažymo patarimai

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu