Tikkuurila

ANZA PRO. Profesionaliems dažytojams ir puikiam rezultatui

Anza pro įrankiai

„Anza” misija ir iššūkis nesikeičia jau beveik 80 metų – palengvinti dažymą.

„Anza” dažymo įrankiai Švedijoje pradėti gaminti 1946 m. Šiandien „Anza” yra pirmaujantis dažymo įrankių prekės ženklas Šiaurės šalyse, siūlantis sparčiai augantį ir nuolat tobulėjantį gaminių asortimentą.

Kurdami naują profesionaliems dažytojams skirtų įrankių „Anza Pro“ asortimentą siekėme, kad jiems būtų lengviau išsirinkti dažymo įrankius, atitinkančius konkrečią užduotį ir jų pomėgius. Norėjome, kad jie galėtų dirbti efektyviau ir visada pasiektų pačių geriausių rezultatų.

kiekvienas profesionalus dažytojas turi savo mėgstamus teptukus bei volelius ir be rimtos priežasties jų nekeičia. Taip pat išsiaiškinome, kad dažymo pojūtis, ypač naudojant teptukus, dažytojams toks pat svarbus, kaip ir aukšta šerelių, įtvarų bei rankenų kokybė. Supratome, kad vieniems dažytojams patinka minkštesni teptukų šereliai, kitiems – standesni. Norėdami rasti optimalų dažymo įrankių efektyvumo ir dažymo pojūčio santykį glaudžiai bendradarbiavome su profesionaliais dažytojais ir su įvairių rūšių dažais išbandėme keletą dažymo įrankių prototipų. Taip pat sumažinome teptukų bei volelių kokybės kategorijų skaičių ir patobulinome ant pakuočių bei etiketėse esančios informacijos pateikimą. Susipažinkite su nauju profesionaliems dažytojams skirtų įrankių „Anza Pro“ asortimentu.

Anza PRO įrankiai

Teptukai. „SUPER“ ir „CLASSIC“ kokybės kategorijos

Jau kelerius metus savo profesionaliems dažytojams skirtus teptukus skirstome į skirtingas kokybės kategorijas. Naujajame asortimente kokybės kategorijų skaičių nuo buvusių trijų („Platinum“, „Elite“ ir „Basic“) sumažinome iki dviejų – „Super“ ir „Classic“. Serija „Super“ – tai patys geriausi mūsų teptukai, o serija „Classic“ – nebrangūs geros kokybės universalūs teptukai. Visi serijos „Super“ teptukai yra aukščiausios kokybės – tai reiškia, kad jie pasižymi puikiu talpumu bei patvarumu ir turi kruopščiai atrinktus šerelius, kad būtų užtikrintas ypatingas tikslumas, dažymo pojūtis ir nepriekaištingas rezultatas. Serijos „Super“ teptukai suskirstyti į tris grupes: „Super Effective“, „Super Soft“ ir „Super Special“.

Anza PRO įrankiai

Voleliai. Dvi kokybės kategorijos – „SUPER“ ir „CLASSIC“

Profesionaliems dažytojams skirti mūsų voleliai, kaip ir teptukai, dabar suskirstyti į kokybės kategorijas – „Super“ ir „Classic“. Nuo šiol akcentuojamas volelio pluošto pavadinimas, kad būtų aišku, jog abiejose kokybės kategorijose yra skirtingomis savybėmis pasižyminčių volelių. Serijos „Super“ voleliai užtikrina puikų padengimą ir nepriekaištingą rezultatą. Jie pasižymi itin dideliu talpumu, todėl juos naudojant dažymo procesas yra efektyvesnis. Be to, šie voleliai nepalieka plaukelių, tad dažų danga atrodo nepriekaištingai. Šios serijos voleliai tinka visų rūšių dažams – tiek vandeniniams, tiek aliejiniams.Serijos „Classic“ voleliai yra universalūs, jie užtikrina gerą padengimą ir gerą rezultatą. Kaip ir serijos „Super“ voleliai, jie vienodai gerai tinka ir aliejiniams, ir vandeniniams dažams.

Kiti temos straipsniai

Tikkurila dažai

Dažų vaidmuo tvarioje statyboje

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

dažymo patarimai Vivacolor

Interjero dažymo patarimai

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu