Ekoklima

Žalioji banga: darbai persikelia į Konstitucijos pr. atkarpą tarp Kalvarijų ir L. Kačinskio gatvių

Žalioji banga: darbai persikelia į Konstitucijos pr. atkarpą tarp Kalvarijų ir L. Kačinskio gatvių

Konstitucijos prospekte ir toliau tęsiami Žaliosios bangos kūrimo darbai. Nuo spalio 22 d. 9 val. Konstitucijos pr. laikinai keisis eismo organizavimas tarp Lecho Kačinskio ir Kalvarijų g., ties Jono Jablonskio skveru. Planuojama, kad darbai vyks iki spalio 29 d.

Minimoje atkarpoje organizuojami eismo juostų pertvarkymo darbai, todėl eismo dalyvių prašoma atidžiai stebėti laikinus kelio ženklus, laikytis kelių eismo taisyklių ir važiuoti leidžiamu greičiu.

Viešojo transporto keleivių dėmesiui – galimi laikini 30 maršruto autobusų nukrypimai nuo tvarkaraščių.

Primename, kad Konstitucijos pr. pasiruošimas želdinimui prasidėjo nuo spalio 13 d., čia želdiniais bus atskirta ne tik važiuojamoji dalis ir pėsčiųjų takai, bet kai kuriose atkarpose – ir priešingo eismo juostos.

Rugsėjo pabaigoje Vilniuje duotas startas ambicingam projektui – per 2 metus žaliomis ir jaukesnėmis paversti visas miesto gatves. Vilniuje bus pasodinta daugiau nei 100 tūkst. medžių, 10 mln. krūmų ir 300 tūkst. vijoklių. Į šią misiją įsitraukti savivaldybė kviečia visus miestiečius, bendruomenes, įmones ir organizacijas. Norintys pasodinti medį ar alėją profesionalų rankomis kviečiami rašyti zalias@vilnius.lt Daugiau – zalias.vilnius.lt.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu