Anza

Vilnius perka dar 55 socialinius būstus

Vilnius perka dar 55 socialinius būstus

Sostinės savivaldybė perka 55 socialinius butus įvairiuose miesto rajonuose – 10 vieno kambario butų, 10 – dviejų, 10 – trijų ir 5 keturių kambarių butus. Taip pat Savivaldybė įsigys ir 10 neįgaliųjų poreikiams pritaikytų vieno kambario ir 10 dviejų kambarių butų. Tai didžiausio masto socialinių būstų pirkimas Vilniaus savivaldybėje, o artimiausiu metu bus pradėtas ir dar 50 butų ilgalaikės nuomos pirkimas. Jau dabar tiek juridiniai, tiek fiziniai asmenys gali siūlyti savivaldybei butus (pasiūlymų laikas neribojamas).

„Savivaldybė užtikrintais žingsniais keliauja link to, kad laukiančiųjų socialinio būsto eilė vis mažinama – tokio masto pirkimas yra svarbus postūmis sprendžiant sudėtingą problemą. Kviečiu visus vilniečius, turinčius geros kokybės nekilnojamąjį turtą, susisiekti su mumis ir pateikti pardavimo pasiūlymą. Įsivertinę būstus, nuperkame tinkamiausius, o ilgą laiką eilėje laukę socialinio būsto vilniečiai galės džiaugtis įkurtuvėmis“, – sako Administracijos direktoriaus pavaduotoja Danuta Narbut.

Dabar turimas savivaldybės socialinių būstų fondas dar nepatenkina esamų poreikių. Šiuo metu būsto eilėje laukia 1652 asmenys ir šeimos.

Vilniečiai gali siūlyti jau pilnai įrengtus butus. Taip pat yra galimybė teikti 80 proc. baigtumo butus ir per nustatytą laiką juos pilnai įrengti. Būstai turi būti įrengti, su vonios santechnikos prietaisais, kriaukle virtuvėje, tačiau gali būti be baldų.

Už vieną buto naudingojo ploto kvadratinį metrą bus mokama iki 1920 eurų, o neįgaliesiems pritaikytų būstų kaina – ne didesnė kaip 2200 eurų už naudingojo ploto kvadratinį metrą. Visais atvejais atliekamas nepriklausomas NT vertinimas ir galutinė mokama kaina priklauso nuo vertinimo rezultatų.

Socialinių būstų pirkimus planuojama skelbti reguliariai. Savivaldybė taip perka būstus (butus ir namus) ir vaikų globos namų vaikams įsikurti bendruomenėje ir neįgaliems asmenims įsikurti bendruomenėje. Taip pat dar šį mėnesį Vilniaus miesto savivaldybės taryba patvirtino Nuomos teisių įsigijimo skelbiamų derybų būdu aprašą, pagal kurį Savivaldybė nuomosis iš fizinių ir juridinių asmenų dar 50 būstų ir pernuomos juos asmenims, turintiems teisę į socialinio būsto nuomą.

Jeigu susidomėjote – pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygas ir kitus dokumentus, susijusius su gyvenamųjų patalpų pirkimu, galima gauti iš SĮ „Vilniaus miesto būstas“ kontaktinio asmens – Plėtros projektų vadovo Dariaus Jakubausko, el.p. darius.jakubauskas@vmb.lt , tel. (8 5) 240 9400, mob. tel. 8 609 10545.

Informacija apie butų pirkimus skelbiama Vilniaus miesto savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt, Savivaldybės įmonės „Vilniaus miesto būstas“ interneto svetainėje www.vmb.lt, naujienų portale www.delfi.lt, skelbimų portaluose www.aruodas.lt, www.skelbiu.lt ir www.ntzemelapis.lt.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu