Franke

Viadukas sostinės Dariaus ir Girėno g. tapo draugiškesnis pėstiesiems

Viadukas sostinės Dariaus ir Girėno g. tapo draugiškesnis pėstiesiems

Nuo šių metų Vilniuje taikomas patobulintas aplinkos tvarkymo standartas, kurio rezultatais jau gali džiaugtis keliaujantieji Dariaus ir Girėno gatve. Iki tol nereprezentatyviai atrodęs ir pėstiesiems bei neįgaliesiems nepatogus Dariaus ir Girėno g. viadukas iš esmės atnaujintas ir tapo patogesnis mėgstantiems judėti pėsčiomis, judantiems vežimėliuose. Abu viadukai pritaikyti žmonėms su negalia, nuleidžiant gatvės bortus bei suremontuojant šaligatvį.

Patobulinto standarto tikslas – geresnė ir vilniečių lūkesčius atitinkanti infrastruktūros kokybė, o vieni pagrindinių jo principų – suteikti daugiau erdvės pėstiesiems, įrengti patogų nuvažiavimą neįgaliųjų transportui, perteklinę asfalto erdvę skirti kitiems judumo būdams ir želdinimui.

Dangos su turėklais pėsčiųjų zonoje remontas užbaigtas dar prieš vasaros sezoną. O artimiausiu metu Dariaus ir Girėno gatvėje bus atnaujintas ir važiuojamosios kelio dalies ženklinimas, vėliau ketinama įrengti ir pėsčiųjų perėjas ties nuovažomis nuo viaduko.

Iš viso 280 tūkst. eurų kainavusius darbus atliko UAB „Tiltuva“ ir UAB „Grinda“.

Per šiuos metus planuojama sutvarkyti daugiau kaip 12 km gatvių, įrengti 5 km naujų patogių šaligatvių, įskaitant Europos Sąjungos finansuojamus projektus, įrengti per 14 km dviračių takų.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu