Anza

Valdžia baseinų žvalgysis Vokietijoje

Valdžia baseinų žvalgysis Vokietijoje

Klaipėdos miesto savivaldybės atstovai šią savaitę planuoja apsilankyti Vokietijos Štutgarto mieste, kur vyks tarptautinė visuomeninių ir sportinių baseinų paroda „INTERBAD”.

Vizito tikslas – išsiaiškinti, kokia yra reali situacija rinkoje, kainos, galimybės norint statyti baseiną. Tačiau kai kurių „Vakarų ekspreso” kalbintų politikų nuomone, vizitas – tik mokesčių mokėtojų lėšų švaistymas.

„Šiais laikais informaciją galima rasti internete, ir nėra būtina dviem valdininkams bei politikui vykti į užsienį. Juk Klaipėda ir taip bendradarbiauja su kitais miestais, tad jau seniau galima buvo išsiaiškinti, kokios yra galimybės. Be to, baseinų statymo technologijų specialistų yra ir Lietuvoje. Manau, ta kelionė bus pramoginė”, – sakė uostamiesčio Tarybos opozicijos lyderis Artūras Šulcas.

„Mūsų mieste situacija dėl baseinų – labai liūdna. Yra atliekama galimybių studija statyti baseiną Prano Lideikio gatvėje, preliminari darbų suma – apie 60 milijonų litų, tačiau man ji atrodo nepagrįstai išpūsta. Todėl ir norime dalyvauti parodoje, kad išsiaiškintume visas galimybes, teisingus kaštus”, – sakė Tarybos sekretorius Vidmantas Plečkaitis.

Savivaldybės atstovai tikino, kad parodoje ketinama susitikti su viena iš Europoje ir JAV lyderiaujančių baseinų statyba bei jų renovacija užsiimančių kompanijų.

„Mes planuojame statyti sportinį baseiną. Ta kelionė vėliau gali atsipirkti šimtą tūkstančių kartų”, – tikino V. Plečkaitis.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu