Anza

„Urban HUB“ Vilniuje įsikurs „Storent“ – susitarė dėl beveik 700 kv. m. erdvių nuomos

Storent

SBA grupės nekilnojamojo turto kompanijos „SBA Urban“ projekte „Urban HUB“ savo naujausias erdves ir plėtrą planuoja viena didžiausių statybinių įrankių ir technikos nuomos kompanijų Baltijos šalyse „Storent“. 660 kv. m. erdvėse komanda įsirengs sandėliavimo ir klientų aptarnavimo zonas. 

„Jau liepos 25-ąją duris atvers „Urban HUB“ Vilniuje, tad bendruomenė nenustoja plėstis – šiandien prie mūsų jungiasi ir „Storent“ komanda. Tai vieni iš partnerių, kurie efektyviai išnaudojo visas projekto galimybes. Nuo aukštų sandėliavimo patalpų, kuriose bus patogu laikyti didesnius kiekius nestandartinių gabaritų technikos, iki patogios ir modernios klientų aptarnavimo erdvės“, – sako „Urban HUB“ nuomos projektų vadovė Lina Zamalytė-Kriščiūnienė. 

„Mūsų klientams svarbu turėti galimybių patogiai atvykti į nuomos centrą ir pasirūpinti savo statybos projektu nuo pradžios iki galo, todėl daug dėmesio skiriame erdvėms, kuriose galėtume augti ir pasiūlyti didesnį statybinių įrankių bei technikos pasirinkimą nuomai. Renkantis naujas patalpas vertiname jų patogumą darbuotojams, klientams. Taip pat ne mažiau svarbu ir vieta, matomumas, žmonių srautas, kurį sukuria kaimynystėje įsikūrusios kompanijos. Būtent todėl „Storent“ plėtrai ir augimui pasirinkome erdves „Urban HUB“ Vilniuje“, – sako „Storent“ generalinis direktorius Mantas Dzikas. 

Pasak jo, didžioji patalpų dalis – per 80 proc., bus skirta įrankių ir technikos sandėliavimui, o 20 proc. – naujai ir moderniai klientų aptarnavimo ir konsultavimo erdvei. 

Vilniaus rajone, šalia Ukmergės gatvės plėtojamo „Urban HUB“ atidarymas planuojamas jau liepos 25-ąją, čia įsikurs „Camelia“ vaistinė, drabužių valymo įmonės „Paulini“ valymo centras su viena didžiausių ir labiausiai robotizuotų valymo linijų, tarpininkavimo paslaugų platforma „TakeOnline“, „A2 Vilnius padel club”, „Banga Ramp Park” ir kiti. Iš viso 22 000 kv. m. erdvėse įsikurs per 30 verslų, o labiausiai matomoje, Ukmergės gatvės pusėje, formuojasi kasdienės prekybos bei paslaugų siūlančių verslų korpusas. Čia gyventojams bus patogu nusipirkti maisto, namų ir sodo, buities, gyvūnų prekių, parduotuvės vaikams ir žaidimų kambarys, grožio salonai. Kitoje pastato pusėje – verslui skirtos paslaugos ir specializuotas prekes siūlančios įmonės, kurioms tinkamiausiais „stock-office“ tipo sprendimas derinant ir biurą, ir sandėlį, ir prekybos erdves. Galiausiai, trečioji zona – sporto ir sveikatingumo, kur įsikurs padelio kortai bei kitas sveikatingumo paslaugas siūlantys verslai.

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu