Franke

Tyrimas parodė, kad dauguma atnaujintų daugiabučių gyventojų patenkinti renovacijos kokybe

Tyrimas parodė, kad dauguma atnaujintų daugiabučių gyventojų patenkinti renovacijos kokybe

Didžioji dauguma (78 proc.) atnaujintų daugiabučių gyventojų savo namo renovacijos kokybę vertina labai gerai arba gerai. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ ir Būsto energijos taupymo agentūros atliktas reprezentatyvus tyrimas. Buvo apklausti daugiau nei metus atnaujintuose daugiabučiuose gyvenantys žmonės.

Respondentų prašyta įvertinti savo namo būklę, praėjus kuriam laikui po renovacijos. Dauguma ją įvertino teigiamai: 26 proc. – labai gerai, 52 proc. – gerai. Patenkinamai – 16 proc. ir tik 6 proc. – neigiamai.

Šis tyrimas patvirtino, kad daugiabučių modernizavimo priežiūros ir kontrolės sistema užtikrina tinkamą renovacijos kokybę. Apklausos rezultatai taip pat patvirtino, kad viešojoje erdvėje ar pačių gyventojų skunduose keliamos problemos yra trumpalaikės – galutiniam rezultatui, kaip matyti, jos turi labai mažai įtakos.

Tyrimo dalyvių taip pat buvo klausta, ar renovacija pateisino jų lūkesčius. Net 82 proc. atsakė teigiamai. 5 proc. atsakiusiųjų nurodė, kad jų lūkesčių renovacija neatitiko dėl galimai nekokybiškai atliktų darbų ir padaryto broko, 4 proc. – dėl per didelės kainos.

Paprašyti išvardinti pagrindinius renovacijos privalumus apklausos dalyviai dažniausiai nurodydavo mažesnę kainą už šildymą (77 proc.), geresnę gyvenimo kokybę (62 proc.), komfortišką oro temperatūrą bute (59 proc.) ir išaugusią nekilnojamojo turto vertę (59 proc.).

Viešųjų ryšių skyrius

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu