Ekoklima

Tarptautinės asociacijos valdyboje – Lietuvos atstovė

asociacijos valdyba

Lietuvos elektros rinkos operatoriaus „Baltpool“ generalinė direktorė Lina Skrabutėnaitė išrinkta į elektros biržos operatorių asociacijos APEx (Association of Power Exchanges) valdybą. APEx yra tarptautinė organizacija, vienijanti nepriklausomų elektros biržos operatorius iš viso pasaulio.

„Džiaugiamės šiuo tarptautiniu pripažinimu. „Baltpool“ yra labai jauna organizacija, todėl tai, kad Lietuvos elektros biržos operatorius buvo pastebėtas tokiame kontekste, yra didelis pasiekimas. Kartu tai yra ir procesų, vykstančių Lietuvos elektros energetikos sektoriuje įvertinimas“, – sako energetikos ministras Arvydas Sekmokas.

„APEx nariai yra didžiausios Europos biržos: „Nord Pool Spot“ (NPS, Norvegija, Švedija, Suomija, Danija), „European Energy Exchange“ (EEX, Vokietija), „APX-ENDEX“ (Olandija, Belgija, Didžioji Britanija). Dalyvavimas tokios asociacijos valdyboje leidžia operatyviai dalintis informacija ir pasinaudoti geriausia pasauline patirtimi. Kartu tai yra maloni proga pristatyti Lietuvą pasauliui“, – sako L. Skrabutėnaitė.

APEx tikslai – elektros biržų operatoriams dalintis idėjomis ir gerosios praktikos pavyzdžiais, skatinti bendradarbiavimą ir komunikaciją tarp kolegų iš viso pasaulio. Asociacija vienija 46 narius iš 34 valstybių. Be L. Skrabutėnaitės, APEx valdyboje yra 9 nariai iš Australijos, Argentinos, Didžiosios Britanijos, JAV, Singapūro, Olandijos, Airijos, Brazilijos.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu