Franke

Taboro gyventojai patys griauna nelegalius statinius

Taboro gyventojai patys griauna nelegalius statinius

Šiuo metu Vilniaus romų taboro gyventojai patys baigia ardyti dar vieną savavališką statinį, kurį teismas įpareigojo nugriauti.

Apie 112 kvadratinių metrų ploto medinis pastatas Dariaus ir Girėno g. 185 turėjo būti nugriautas jau praėjusių metų vasarį, tačiau griovimo darbai buvo atidėti, nes jame gyveno žmonės. Kad jie būtų iškeldinti, Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai prie Aplinkos ministerijos (VTPSI) teko kreiptis į Vilniaus m. apylinkės teismą. Šis ieškinį patenkino ir perdavė antstoliui vykdyti savavališko statinio griovimą. Antstolis praėjusią savaitę VTPSI informavo, kad statinys jau iš dalies nugriautas ir nėra tinkamas gyventi, o taboro gyventojai pasiryžę iki nustatytos datos jį išardyti visiškai. Toks gyventojų prašymas buvo patenkintas ir leista likviduoti savavališką statinį iki kovo 20 dienos.

Toks atvejis, kai Vilniaus taboro gyventojai savo jėgomis pašalina savavališkos statybos padarinius, nėra pirmas. Pernai jie patys išardė du nelegalius statinius.

Nuo 2012 m. vykdant teismų sprendimus VTPSI pasamdyti rangovai sostinės pakraštyje įsikūrusioje romų gyvenvietėje nugriovė dešimt objektų, o keturis teismų sprendimus pašalinti savavališkos statybos padarinius įvykdė patys gyventojai.

Komunikacijos skyrius

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu