Tikkuurila

Susitikimas su „Gazprom“ vadovais įvyks artimiausiu metu

Susitikimas su „Gazprom“ vadovais įvyks artimiausiu metu

Premjeras Andrius Kubilius sako, kad susitikimo su Rusijos dujų milžinės „Gazprom“ vadovais laikas yra derinamas ir susitikimas turėtų įvykti artimiausiu metu.

„Susitikimo datos yra derinamos. Tikrai tikiu, kad artimiausiu metu susitikimas įvyks, bet tikrai nenorėčiau spėlioti, kuriomis dienomis“, – Lietuvos radijui telefonu iš Amsterdamo, kur vieši su darbo vizitu, sakė A. Kubilius.

Pasak Ministro Pirmininko, su „Gazprom“ vadovybe bus aptariamos tokios temos kaip „Gazprom“ parduodamų dujų kainų politika, Lietuvos dujų sektoriaus pertvarka.

„Visos tos temos bus aptariamos su „Gazprom“ kompanijos vadovybe ir mes tokio pokalbio laukiame, ir aš tikiu, kad jis artimiausiu metu ir įvyks“, – patikino Premjeras.

Susirūpinusi Vyriausybės derybomis su „Gazprom“ dėl dujų kainų ir vamzdynų atskyrimo Seimo Socialdemokratų partijos frakcija kreipėsi į Ministrą Pirmininką A. Kubilių ir energetikos ministrą Arvydą Sekmoką, primena ELTA.

Po žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos apie tai, jog antrinės įmonės „Gazprom-Export“ vadovai geranoriškai siūlė Premjerui A. Kubiliui susitikti derėtis dėl dujų kainų, tačiau šis pasiūlymo nepriėmė, vietoj savęs paskirdamas derėtis energetikos viceministrą Arvydą Darulį, socialdemokratams kyla abejonių, ar šios derybos apskritai vyko.

A. Kubilius neigia atmetęs „Gazprom“ siūlymą derėtis.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu