Tikkuurila

Statybos inspekcija informuoja apie veiklos pasikeitimus po karantino

statybos inspekcija

Atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimą nuo 2020 m. birželio 17 d. atšaukti visuotinį karantiną Lietuvoje, tačiau palikti paskelbtą valstybės lygmens ekstremaliąją situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės, nuo šiandien Valstybinė teritorijų planavimo ir Statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) atnaujina veiklą, kuri dėl karantino buvo vykdoma ribotai. Dėl saugumo ir toliau lieka galioti papildomos apsaugos priemonės. Svarbiausi pakeitimai:

1.    Konsultacijos statybos ir teritorijų planavimo klausimais nuo šiandien teikiamos visą darbo dieną (Statybos inspekcijos darbo valandomis) bendruoju konsultacijų telefono numeriu (8 5) 207 3333.

2.    Atnaujinamas asmenų konsultavimas vietoje (teritorijų planavimo ir statybos klausimais), jis vykdomas tik konsultavimo valandomis ir iš anksto sutartu laiku, kurį galima rezervuoti Inspekcijos išorinėje svetainėje, suderinti su konsultuojančiu darbuotoju ar raštinės darbuotoju telefonu, el. paštu, atvykus į vietą, paštu, faksu.

3.     Pabrėžtina, kad aptarnaujant atvykusius lankytojus jie informuojami apie asmens higienos laikymosi būtinybę (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.), ribojamas lankytojų ir aptarnaujančių darbuotojų fizinis kontaktas (ne mažesnis nei 1 metro atstumas), išskyrus atvejus, kai aptarnavimo vietoje darbuotojas nuo lankytojo yra atskiriamas pertvaromis arba kai darbuotojas dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ir kt.). Dėl saugumo prašome lankytojų nesibūriuoti.

Įsidėmėtina, kad dokumentus Statybos inspekcija aktyviai skatina teikti elektroniniu būdu:

1.    Per informacines sistemas: (Lietuvos Respublikos statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinę sistemą „Infostatyba“ (IS „Infostatyba“), per Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinę sistemą (TPDRIS) ir per Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų registrą (TPDR).

2.    Taip pat paštu, elektroniniu paštu (info@vtpsi.lt) bei faksu. Primename, kad elektroniniu paštu teikiami dokumentai turi būti pasirašyti elektroniniu parašu arba pasirašyti ir skenuoti, nufotografuoti.

Visais atvejais įstaigos lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), – aptarnaujami nebus.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu