Search
Close this search box.
Vivacolor

Stabdomas kvietimas negyvenamosios paskirties pastatų atnaujinimui

Negyvenamosios paskirties pastatų atnaujinimas

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) šiandien, sausio 19 d., sustabdė kvietimą teikti paraiškas subsidijoms juridinių asmenų negyvenamosios paskirties pastatų atnaujinimui. Prieš mėnesį startavęs kvietimas sustabdytas sulaukus paraiškų visai subsidijoms skirtai sumai.

Šio kvietimo metu gauta 17 paraiškų už 2,06 mln. eurų. Iš viso šiai priemonei finansuoti iš Klimato kaitos programos lėšų buvo skirta 2 mln. eurų. 

Po dvi paraiškas gauta iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų bei Kaišiadorių rajono savivaldybių. Šių paraiškų bendra vertė – beveik 1,5 mln. eurų. Iš likusių savivaldybių gauta po vieną paraišką. 

„Tai pirmasis iš trijų negyvenamosios paskirties pastatų atnaujinimui skelbtų kvietimų, kurio metu išnaudotos visos kvietimui skirtos lėšos. Ir dar per tokį trumpą laikotarpį,“ – teigia Aplinkos projektų vadymo agentūros Pastatų energinio taupumo departamento direktorė Gintarė Burbienė.

Pasak G. Burbienės, šio kvietimo rezultatai akivaizdžiai parodo, jog augantys energijos kaštai turi įtakos ne tik gyvenamųjų, bet ir negyvenamosios paskirties pastatų atnaujinimui. 

Šiuo metu pradėtas paraiškų vertinimas – visas paraiškas planuojama įvertinti iki vasario mėn. pabaigos. 

Aplinkos projektų valdymo agentūros informacija

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt