Anza

Siūloma pakeisti Statybos techninį reglamentą apibrėžiant galimybę naudotis elektroniniu statybos darbų žurnalu

Siūloma pakeisti Statybos techninį reglamentą apibrėžiant galimybę naudotis elektroniniu statybos darbų žurnalu

Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo departamentas kviečia susipažinti su siūlomais statybos techninio reglamento ,,Statybos darbai. Statinio statybos priežiūra“ pakeitimais ir iki vasario 28 d. laukia visuomenės, suinteresuotų institucijų ir organizacijų pastabų bei pasiūlymų.

Vienas svarbiausių ministerijos siūlomų pakeitimų – apibrėžti galimybę naudotis elektroniniu statybos darbų žurnalu. Tai leistų veiksmingiau ir skaidriau valdyti bei prižiūrėti statybos procesus, paskatintų statybos sektoriaus skaitmeninimo procesus, o institucijoms užtikrintų greitą ir patikimą duomenų prieinamumą.

Numatyta, kad pildant elektroninį statybos darbų žurnalą bus privalu pasirašyti tik saugiu elektroniniu parašu. Visus šio žurnalo elektroninius dokumentus reikės saugoti pagal nustatytus dokumentų saugojimo reikalavimus. Saugi prieiga turės būti suteikiama ir prieinama visiems statybos dalyviams ir institucijų atstovams.

Pažymėtina, kad norintieji pildyti popierinį statybos darbų žurnalą ir toliau galės juo naudotis.

Dar viena siūloma pataisa – pakeisti Statybos darbų žurnalo pildymo tvarkos apraše pateiktas formas, susijusias su statinio statyboje naudojamų produktų atitikties dokumentų registravimu.

Viešųjų ryšių skyrius

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu