Franke

SEB mokslų centro statyboms suteiks 31,4 mln. litų

Seb mokslų centro statybos

SEB bankas statybų bendrovei „Hidrostatyba“ įsipareigojo suteikti sutarčių vykdymo ir avanso grąžinimo garantijų, kurių vertė 31,4 mln. litų. Šios garantijos užtikrins vieno didžiausių pastarųjų metų projektų – Nacionalinio fizinių ir technologijos mokslų centro statybų – įgyvendinimą. Projekto iniciatoriai ir užsakovai yra Vilniaus universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir valstybinis Fizinių ir technologijos mokslų centras.

Vilniuje iškilsiančiame mokslo centre bus įrengtos 24 modernios laboratorijos. Jose bus sumontuota naujausia įranga, kuri suteiks išskirtinių galimybių šalies fizinių ir technologijos mokslų ekspertams vykdyti aukščiausios kokybės mokslinę ir tiriamąją veiklą.

„Moderni mokslinių tyrimų bazė yra ne tik šalies aukštojo mokslo sistemos, bet ir aukštos pridėtinės vertės paslaugų kūrimo pagrindas. Vis dėlto aukštujų technologijų sritis reikalauja didelių investicijų, todėl, siūlydami naudingus prekybos finansavimo sprendimus, norime prisidėti įgyvendinant tokius reikšmingus  šalies mokslo ir technologijų projektus“, – sakė Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas ir Verslo bankininkystės tarnybos direktorius.

130 mln. litų vertės projektas bus finansuojamas valstybės ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, o SEB banko teikiamos garantijos pagrindiniam užsakovui Vilniaus universitetui užtikrins, kad projektas būtų įgyvendintas tinkamai ir laiku. Centro statybos turėtų užtrukti kiek daugiau negu dvejus metus. Pagal sutartį statybos darbus atliks statybų bendrovė „Hidrostatyba“ kartu su intelektualių inžinerinių sprendimų bendrove „Fima“.

„Mūsų bendrovei, kuri iki šiol daugiausiai veikė uostų, geležinkelių, kelių ir pramoninių objektų statybos sektoriuose, aukštųjų technologijų centro projektavimas ir statybos yra kartu iššūkis ir galimybė. Įgyvendinant tokį projektą, labai svarbu turėti patikimą partnerį, todėl džiaugiamės, kad ekonomiškai sunkiu laikotarpiu SEB bankas rado finansinių išteklių sklandžiam valstybinės reikšmės projektui įgyvendinti“, – sakė bendrovės „Hidrostatyba“ generalinis direktorius Pranas Šidiškis.

SEB banko informacija

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu