Tikkuurila

Savivaldybės vadovai kreipėsi į NŽT dėl tolerancijos termino metalinių garažų savininkams

Metaliniai garažai Vilniuje

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijoje priminė, kad sausio 1 dieną baigėsi duotas terminas metalinių garažų bendrijų savininkams. Iki Naujųjų savo garažus nusigriauti ir išsivežti turėjo 3-iosios (Sembos g. 2) ir 4-osios (Rygos g.) metalinių garažų eksploatavimo bendrijų nariai. Po Savivaldybės vadovų pasitarimo nuspręsta kreiptis į Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Šiaulių skyrių su prašymu dar mėnesį nebausti nespėjusių susitvarkyti savininkų.

„Noriu padėkoti didžiajai daliai šiauliečių, kurie laikėsi nustatytos tvarkos ir terminų, kurie pašalino metalinius garažus ir atlaisvino valstybinę žemę. Tačiau yra ir nespėjusių to padaryti, priežasčių tam gali būti įvairių. Pasitarę su meru Artūru Visocku, nusprendėme paprašyti NŽT dar kurį laiką nebausti savo pareigos nespėjusių atlikti šiauliečių. Mero paskatintas, kreipiuosi į NŽT su prašymu suteikti dar mėnesio tolerancijos laikotarpį. Nors ir neprivalo vykdyti mūsų prašymų, tikimės, kad NŽT reaguos geranoriškai ir neskubės bausti valstybinės žemės neatlaisvinusių savininkų. Taip žmonėms būtų suteikta dar viena galimybė iki sausio 31 d. susitvarkyti savo turtą neužsitraukiant baudos“, – žiniasklaidos atstovams teigė Antanas Bartulis.

NŽT  atstovai, surašę žemės naudojimo patikrinimo aktus, kiekvienam garažo savininkui gali surašyti administracinio nusižengimo protokolą, bauda gali siekti net 800 eurų.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos vadovas pabrėžė, kad minėtose garažų bendrijose lieka specialūs atliekų konteineriai, kur garažus ardantys savininkai gali išmesti sukauptas atliekas.

„Daugiau jokių nuolaidų nebeprašysime, kviečiu visus, kas nespėjo, per šį mėnesį rasti būdą savo garažus nusikelti ir sutvarkyti valstybinę žemę“, – kalbėjo Antanas Bartulis.

Savivaldybės vadovai primena, kad tolerancijos laikotarpio prašoma tik 3-iosios ir 4-osios metalinių garažų eksploatavimo bendrijų nariams. Prie Rėkyvos ežero (nuo Poilsio g.) esančių nelegalių garažų savininkams nebus jokių išlygų.

Savo garažus jau nusikelia ir turtą tvarkosi ir 1-osios metalinių garažų eksploatavimo bendrijos (prie Architektų g. viaduko) nariai, nors jiems duotas kiek ilgesnis turto nukėlimo ir teritorijos sutvarkymo terminas – iki 2022 metų sausio 1-osios.

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus raštas NŽT

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu