Tikkuurila

Šalia Palangos atidaryta viena didžiausių Vakarų Lietuvoje „Oshee“ teniso ir padelio arena

OSHEE teniso ir padelio arenos atidarymas

Vydmantuose, šalia Palangos, oficialiai atidaryta 2500 kv. m ploto uždara „Oshee“ teniso ir padelio arena. Tai vienas didžiausių tokio pobūdžio sporto kompleksų Vakarų Lietuvoje. Atidarymo dieną, renginio svečiai galėjo susipažinti su padeliu, dalyvaudami edukacinėse treniruotėse, stebėti parodomąsias padelio ir teniso varžybas. 

Naujoje arenoje įrengti du teniso ir trys padelio kortai, joje dirba 5 teniso ir 5 padelio treneriai. 

„Arena sportininkus jau priima nuo praėjusių metų, tačiau šiemet galutinai baigus interjero ir vidaus įrangos darbus bei suteikus jai „Oshee“ vardą, įvyko oficialus sporto komplekso atidarymas. Mūsų misija yra populiarinti padelį ir tenisą ne tik pajūryje, bet ir visoje Lietuvoje – juk į Palangą žmonės iš įvairių šalies kampelių suvažiuoja ne tik vasarą, todėl uždara arena yra didelis privalumas vėsesniu metų laiku. Padelio ir teniso aikščių poreikis nuolatos didėja, ypač kurortinėse vietose, kur žmonės pasigenda aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdų. Dėl sparčiai augančio susidomėjimo šiomis sporto šakomis jau dabar planuojame arenos plėtrą – tiek padelio, tiek teniso aikščių“, – komentuoja arenos vadovas Dainius Valantinavičius. 

Jis pasidžiaugė, kad šioje arenoje treniruojasi ir vienas perspektyviausių Lietuvos tenisininkų – aštuoniolikmetis Edas Butvilas (ATP reitingas – 729), kuris 2021 m. laimėjo Vimbldono berniukų dvejetų čempionatą, o 2022 m. iškovojo „French Open“ berniukų dvejetų čempiono titulą. 

„Gavę kvietimą tapti arenos partneriais ir suteikti arenai „Oshee“ vardą, ilgai nedvejojome – prekės ženklo strategija ir arenos vizija visiškai sutampa, todėl partnerystė įgavo apčiuopiamą rezultatą. „Oshee“ yra aktyvių žmonių – tiek profesionalių sportininkų, tiek mėgėjų – prekės ženklas, šių funkcinių gėrimų vartojimas yra neatsiejama dalis sporto metu. Mūsų gėrimai per pastaruosius metus labai išpopuliarėjo tarp žaidžiančių tenisą ir padelį, todėl šios sporto šakos po truputį tampa mūsų veidu. Vertiname patikimus partnerius ir esame pasiryžę kartu pasiekti ambicingus tikslus“, – sako teniso, o nuo šiol ir padelio mėgėjas, UAB „Mega Baltic“, atstovaujančios Lietuvoje „Oshee“ prekinį ženklą vadovas Mindaugas Baltakis. 

Pasak D. Valantinavičiaus, tenisas Lietuvoje populiarus jau daug metų, tuo tarpu padelis yra bene sparčiausiai auganti sporto šaka, kuria susidomi vis daugiau žmonių. Tai dinamiškesnis, mažiau jėgos reikalaujantis sportas, jame lygiaverčiai gali varžytis vyrai ir moterys. Padelis Lietuvoje oficialiai gyvuoja vos 9-erius metus. Lietuvos padelio teniso federacija įsteigta 2014 m. sausį. Jos steigėjas ir šiuo metu federacijos viceprezidentas yra Šarūnas Marčiulionis.  

„Padelis arba padelio tenisas – sportas, turintis tiesioginių sąsajų su tenisu ir skvošu. Tai visame pasaulyje paplitusi sporto šaka kaip socialus ir linksmas sportinis užsiėmimas. Kadangi padelio aikštelė yra mažesnė, palyginti su teniso, o žaidžiama poromis, reikia mažiau fizinio pasiruošimo – kamuoliuko padavimas yra labai lengvas. Dėl šios priežasties padelis labai mėgstamas tarp moterų, vaikų ir vyresnių žaidėjų, kurie anksčiau aktyviai žaidė tenisą ar kitas raketines sporto šakas. Padelyje taškų skaičiavimo sistema yra tokia pati kaip ir tenise“, – pasakoja arenos vadovas. 

Tiek grupinės, tiek asmeninės treniruotės naujoje arenoje vyksta jau dabar – jose gali dalyvauti ir vaikai, ir suaugusieji. Padelio treniruotes galima lankyti nuo 7-erių metų iki pensinio amžiaus, tuo tarpu teniso treniruotes – nuo 5-erių iki pensinio amžiaus. Arenos vadovų teigimu, ateityje numatoma organizuoti grupines treniruotes, kurios būtų skirtos vyresniems žmonėms iš aplinkinių rajonų, taip skatinant juos sportuoti.

„Prieš keletą savaičių surengėme padelio turnyrą klausos negalią turintiems žmonėms – supažindinome juos su šiuo žaidimu. Sulaukę teigiamų atsiliepimų, ketiname tęsti tokius renginius, nes šis žaidimas yra skirtas visiems“, – pabrėžė D. Valantinavičius.  

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu