Anza

„Ruukki“ architektūros konkursas laukia naujo sniego muziejaus projekto idėjos

„Ruukki“ architektūros konkursas laukia naujo sniego muziejaus projekto idėjos

Ruukki Construction
PRANEŠIMAS SPAUDAI
2021 m. rugsėjo 15 d.

„Ruukki Construction“ organizuoja sniego muziejaus Rovaniemyje idėjų konkursą jauniems ir neseniai mokslus baigusiems architektams. Konkurso užduotį pristato Kalėdų Senelis. Rovaniemio miestas Kalėdų Seneliui yra labai brangus, tad Kalėdų Senelis susirūpinęs dėl klimato kaitos ir mažėjančio sniego dangos sluoksnio. „Unbelievable Challenge 2021“ („Neįtikėtinas iššūkis 2021“) konkurse gali dalyvauti visų Šengeno erdvei priklausančių šalių gyventojai.

Nors Kalėdų Senelis ir suteikia tam tikros magijos šiam konkursui, tačiau mes norime priminti žmonėms kai ką svarbaus – kas vyksta su mūsų klimatu. Kaip teigia „Ruukki“ Pastatų atitvarų ir fasadų padalinio rinkodaros ir komunikacijos vadovė Tiina Tukia, „Ruukki“ nuolat pristato naujas idėjas, kaip naudoti iš plieno pagamintas statybines medžiagas tvarioje statyboje. Tiina Tukia priduria, kad šiuo konkursu taip pat siekiama paremti jaunus architektus, supažindinti juos su statybų pramone, kurioje dirbant stažuotės užsienyje, naujų idėjų kūrimas bei pristatymas konkursuose bus esminė jų kasdieninio gyvenimo dalis.

„Ruukki Construction“ partneriai „Unbelievable Challenge 2021“ konkurse yra Rovaniemio miestas, architektūros dirbtuvės „WXCA“ iš Lenkijos bei „Snøhetta“ iš Norvegijos. „Ruukki“ ir jos partnerius vienija bendras tvarios plėtros tikslas, ir jį šiame konkurse partneriai nori išreikšti  per savo produktus, veiksmus ir pasirinkimus.

Konkursą laimės tas, kieno projektas geriausiai atitiks pagrindinius konkurso tikslus. Laimėtojas naudos tvarius, aplinkai nekenksmingus ir prie jos natūraliai prisiderinančius „Ruukki“ plieno gaminius. Žiūri sprendimui įtakos turės ne tik pasirinktų gaminių perdirbimo ir pakartotinio naudojimo galimybė, bet ir įkvepiantis bei nuoseklus idėjos pristatymas. Be įgytos patirties bei reklamos, konkurso nugalėtojas taip pat laimės šešių mėnesių trukmės praktiką „WXCA“ architektūros dirbtuvėse Varšuvoje ir 1000 eurų piniginį prizą.

Žiūri komisiją sudaro architektai Eli Synnevåg („Snöhetta“), Marta Sękulska-Wrońska („WXCA“), architektas ir 2014 m. konkurso laimėtojas Alexandru Oprita, Rovaniemio miesto atstovas Sipi Hintsanen bei „Ruukki“ atstovas Jānis Zaharāns.

Konkurso pradžia – rugsėjo 15 d.  Svetainėje www.unbelievablechallenge.com bus paskelbtos dalyvavimo konkurse nuorodos. Paraiškos pildomos iki 2021 m. lapkričio 3 d. Konkurso finalininkai skelbiami 2021 m. lapkričio 25 d., o nugalėtojas – 2021 m. gruodžio 9 d. Konkurso eigą taip pat galima sekti „Facebook“ puslapyje https://www.facebook.com/unbelievablechallenge/.

Sniego muziejaus idėjos konkursas yra jau trečiasis „Ruukki“ surengtas architektūros konkursas jauniems architektams. Per visą konkursų istoriją buvo gauta daugiau nei 300 dizaino idėjų.Daugiau informacijos:
Tiina Tukia, „Ruukki Construction“, tiina.tukia@ruukki.com, tel. +358 50 314 3417.

„Ruukki Construction“ yra plieninių, stogams ir sienoms skirtų statybos produktų ir paslaugų tiekėja tvariems pastatams. Mūsų bendrovėje dirba apie 1 400 darbuotojų, turime 10 specializuotų gamyklų. Užimame tvirtas pozicijas 10-yje Europos šalių, aptarnaujame vietinius klientus, dirbančius su mūsų pagrindinių prekinių ženklų „Ruukki“ ir „Plannja“ produkcija. Palyginamoji grynoji apyvarta 2020 m. siekė 470 mln. eurų. Esame skandinaviška įmonė, priklausanti „SSAB”, tvirtai besilaikanti vertybinių nuostatų ir sukaupę ilgalaikę patirtį plieno ir statybų pramonės srityse. www.ruukki.com

„SSAB” – tai Šiaurės Europos ir JAV plieno gamybos įmonė, turinti darbuotojų daugiau negu 50 šalių. „SSAB” akcijos įtrauktos į „Nasdaq Stokholm” pagrindinį ir „Nasdaq Helsinki” antrinį sąrašus. www.ssab.com

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu