Anza

„Realco“ baigė „Go Life“ statybas: raktai naujakuriams jau išdalinti

Go life kvartalas

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ baigė projekto „Go Life“ statybas, kurioms skyrė 24 mln. eurų investicijų. Vidutinės klasės daugiabučių komplekso šalia Ozo parko statybos truko dvejus metus ir sostinės NT rinką papildė 279 būstais, iš kurių laisvų likę 33. Jie pirkėjams siūlomi pilnai įrengti, su korpusiniais baldais ir buitine technika. 

„Beveik 90 proc. būstų jau parduota. Notarines pirkimo-pardavimo sutartis su pirkėjais pradėjome pasirašinėti dar praėjusių metų lapkričio mėnesį, tad vieni čia jau gyvena, kiti baigia įsirengti naujus namus“, – sako „Realco“ vadovas Julius Dovidonis.  

Projekte pastatyti 279 vieno–keturių kambarių būstai, kurių plotas yra nuo 28 iki 89 kv. metrų. Taip pat įrengtos 93 vietų antžeminė ir 108 vietų požeminė automobilių parkavimo aikštelės, o kiekvienoje laiptinėje – dviračių saugyklos.  

„Likę laisvi 1-3 kambarių būstai pirkėjams siūlomi ne tik su pilna apdaila, bet ir korpusiniais baldais – virtuvės baldais, prieškambario ir miegamojo spintomis, vonios spintele, bei buitine technika – šaldytuvu, indukcine kaitlente, orkaite, gartraukiu, indaplove, skalbykle ir rekuperatoriumi. Tokį variantą pirkėjams pateikėme įvertinę dabartinę situaciją sostinės NT rinkoje – nedidelę baigtų projektų pasiūlą, ilgus baldų gamybos terminus, taip pat gyventojų poreikį taupyti laiką ir neapsikrauti būsto įrengimo rūpesčiais. Ieškantiems namų čia ir dabar tai yra patrauklus variantas – pakanka gauti raktus ir galima keltis gyventi. Būstų kainos projekte prasideda nuo 110 tūkst. eurų, o vidutinė kvadratinio metro kaina siekia 3500 eurų“, – komentuoja J. Dovidonis.  

Pasak bendrovės vadovo, projektas „Go Life“, esantis Gerulaičio ir Ozo gatvių sankirtoje, netoli pagrindinių sostinės transporto arterijų, pritraukė arčiau miesto centro gyventi norinčią auditoriją. Iki centro patogu nuvykti tiek viešuoju transportu, tiek dviračiu ar paspirtuku naujai įrengtais dviračių takais, kurių atkarpa rūpinasi ir bendrovė. Iš viso nutiesta beveik 300 m dviračių ir 200 m pėsčiųjų tako atkarpa palei Ozo gatvę. 

Plėtodama projektus „Realco“ ypatingą dėmesį skiria jų aplinkai: privačioms bei viešoms erdvėms, patogiai infrastruktūrai, žaliosioms zonoms. Vystydama „Go Life“ bendrovė naujam gyvenimui prikėlė šalia buvusią apleistą teritoriją – Neries senvagės dalį su ežerėliais.

„Teritorijoje yra du ežerėliai, kuriuos išvalėme nuo šiukšlių, sutvarkėme jų prieigas, įrengėme pasivaikščiojimo takelių, suformavome ir naujai apsodinome šlaitus, pastatėme suoliukus, o prie V. Gerulaičio gatvės įrengėme 72 automobilių stovėjimo vietas. Pasodinti planuojame daugiau nei 6 tūkst. skirtingų augalų, o teritorijos apželdinimą užbaigti, kai leis oro sąlygos“, – teigia J. Dovidonis. 

Sutvarkyta ir visuomenės reikmėms pritaikyta teritorija bus atvira visiems miestiečiams. „Realco“ tikisi, kad pavyks sukurti dar vieną jaukią atokvėpio ir traukos zoną šioje miesto dalyje. Prieš dešimtmetį čia plėtodama „Ozo parko“ kvartalą bendrovė sutvarkė ir įrengė 9 ha ploto Ozo parką.

„Realco“ šiuo metu vykdo pardavimus aukštesnės klasės projekte „Vileišio 27“, stato prestižinės klasės projektą „Algirdo 3“, taip pat siūlo paskutinius butus pastatytame ekonominės klasės projekte „7 vakarai“.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu