Franke

Premjeras: partijos turi pačios apsispręsti dėl VAE

premjeras VAE

Partijos turi nesislėpti nuo atsakomybės pasisakydamos už referendumą, o pačios aiškiai pasakyti, ar jos už, ar prieš Visagino atominės elektrinės (VAE) projektą, sako Premjeras Andrius Kubilius.

„Prieš kalbant apie referendumus, mano įsitikinimu, visų pirma, yra visų svarbiausių partijų, ar valdančiojoje koalicijoje, ar opozicijoje esančių, jų pačių apsisprendimas, kokį tęstinumą projekto toliau garantuojame, ar yra kokių nors priežasčių, dėl kurių partijos keičia savo nuomonę į priešingą nuomonę ir pasisako prieš tokį projektą. Nebūtų išmintinga ir atsakinga partijoms bėgti nuo savo atsakomybės, nuo savo aiškios nuomonės suformulavimo ir slėptis po kokiu nors referendumu“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė Premjeras.

Vyriausybės vadovas priminė, kad naujos atominės elektrinės projektas buvo pradėtas plėtoti dar 2005 m., Premjeru esant Algirdui Brazauskui, vėliau šį projektą plėtojo ir Gedimino Kirkilo Vyriausybė, kurioje buvo ir Darbo partijos, ir Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos atstovų.

Premjeras pažymėjo, kad Vyriausybė garantuoja projekto tęstinumą, sudarydama koncesijos sutartį su „Hitachi“, ir teigė manąs, kad tai yra brangintinas dalykas.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu