Franke

Perkant statybos darbus – patogi Statybos produkcijos sertifikavimo centro naujovė

statybos darbų pirkimas

Statybos produkcijos sertifikavimo centro (SPSC) įdiegta naujovė – galimybė atsispausdinti statybos įmonių kvalifikacijos atestatų ir teisės pripažinimo dokumentų išrašus iš jo tinklalapio – labai patogi perkant statybos darbus.

Duomenys apie statybos įmonėms išduotus kvalifikacijos atestatus buvo viešai skelbiami ir iki šiol, tačiau nebuvo galimybės atsispausdinti tokį išrašą.

Akivaizdi šios naujovės nauda organizuojant viešuosius pirkimus. Statybų rangovų darbus perkanti organizacija turi išsiaiškinti, ar pasirinktas tiekėjas (rangovas) yra kompetentingas, patikimas ir pajėgus įvykdyti pirkimo sąlygas, o tiekėjas jos prašymu privalo pateikti jo teisinį statusą patvirtinančius arba kitus dokumentus. Iš SPSC tinklalapio atspausdintas kvalifikacijos atestato išrašas vertinamas kaip oficialus SPSC dokumentas, kuriame nurodyta atestato išdavimo data, darbai, kuriuos turi teisę atlikti rangovas, ir jam skirtų nuobaudų istorija.

Galimybė atsispausdinti minėtuosius išrašus pravarti ne tik juridiniams, bet ir fiziniams asmenims, ketinantiems kreiptis dėl statybos darbų į kurią nors įmonę (rangovą).

Visuomenės informavimo skyrius

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu