Franke

Per šventę – į šaltą vonią

šalta vonia

Dėl kaimyno nesupratingumo keturios klaipėdiečių šeimos jau du mėnesius turi kęsti šaltį. Keliuose Kretingos gatvės 56-ojo namo butuose nešyla gyvatukas.

Dalis šio daugiabučio gyventojų priversti maudytis šaltose voniose, kurios nešildomos greitai kaupia drėgmę. Antrasis, penktasis, aštuntasis ir vienuoliktasis butai kenčia dėl savo kaimyno nesupratingumo. Visi šie butai sujungti į vieną šilumos trasą, o gedimas yra būtent to kaimyno bute.

Įmonė „Paslaugos būstui”, kuri aptarnauja šį daugiabutį, nieko negali padaryti, nes penktojo aukšto kaimynas jų neįsileidžia. „Paslaugos būstui” meistras Sergejus Ogeičiukas pasakojo, kad keturioliktojo buto savininkas nebendrauja su jais, sakosi esąs užsiėmęs, neturi laiko priimti meistrus. Be to, jo bute tik ką atliktas remontas, o remontuojant vadinamąjį šilumos stovą, reikėtų išlupti dekoratyvines plyteles. „Statybininkai padaro remontą, o priėjimų prie vamzdžių nepalieka. Mes savavališkai negalime išgriauti gyventojo vonios, todėl kenčia kaimynai”, – skundėsi S.Ogeičiukas.

Neseniai Klaipėdos savivaldybės taryba priėmė sprendimą, kuriuo visi gyventojai avarijų atvejais privalės įleisti darbuotojus į patalpas, kad šie sutaisytų inžinerinius įrenginius.

Dažniausiai problemų namų valdoms, daugiabučių bendrijoms iškyla tada, kai bute įvykus avarijai savininkų apskritai nėra. Piktybiškai avarijos likviduotojų neįleidžiantiems gyventojams gali būti taikomas administracinis įspėjimas arba bauda nuo 100 iki tūkstančio litų.

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu