Franke

Paroda „Namų pasaulis“: kasmet norisi pareiti

Paroda „Namų pasaulis“: kasmet norisi pareiti

Žmogus savo namus kuria neskubėdamas, kiekvienais metais į juos įnešdamas vis daugiau jaukumo detalių. Šiemet jau devynioliktą kartą organizuojamoje specializuotoje parodoje „Namų pasaulis“ kiekvienas lankytojas ras tai, ko jo namuose dar trūksta.

Paroda tvirta kaip namas

Kaip ir kasmet, šiemet kovo 15-18 dienomis, Kaune, Lietuvos kūno kultūros akademijos ir futbolo maniežuose, vyks specializuota statybos, interjero ir apdailos bei baldų paroda „Namų pasaulis“. Keturias dienas truksiančioje parodoje lankytojus pasitiks gausus dalyvių skaičius – dvejose pilnutėlėse salėse ir lauko ekspozicijoje namų jaukumo paslaptis pristatys 200 įmonių. Dauguma parodos dalyvių – Lietuvos įmonės, tačiau atvyks dalyvių ir iš Latvijos bei Slovakijos.

Pasak parodą organizuojančios bendrovės „Ekspozicijų centras“ vadovo Eriko Piskunovo, kurti namus, tai nebūtinai statyti namą. „Gausus dalyvių skaičius, jų teikiama produktų, paslaugų įvairovė nudžiugins visus besidominčius statybomis bei namų ūkiu. Taupydami brangų laiką apsilankiusieji viską ras po vienu stogu: ir naudingus patarimus, ir geriausias idėjas bei sprendimus savo būstui”, – žadėjo E.Piskunovas.

Jis pasidžiaugė, kad tradicija tapusioje parodoje kasmet dalyvauja pastovus skaičius dalyvių – apie du šimtus, o jų pristatoma produkcija pritraukia nemažiau kaip 30 tūkst. lankytojų.

Nuo betono iki minkštasuolio

„Šiemet parodoje „Namų pasaulis“ didžioji dalis dalyvių pristatys statybines medžiagas, interjero elementus, durų, langų, vartų, stogų sistemas, šiltinimo medžiagas, šildymo įrenginius, betono, gelžbetonio gaminius, baldus, laiptus, buitinę techniką, baseinų, pirčių įrengimu, apželdinimo galimybes ir kt.“, – vardijo bendrovės „Ekspozicijų centras“ projektų vadovė Jurgita Kasparavičienė.

Pasak jos, baldų naujovėmis besidomintys lankytojai galės aplankyti išskirtinę ekspoziciją, kurioje bus vien baldai. „Baldų ekspozicijoje“ dalyvaus įmonės pristatančios naujienas baldų gamybos ir interjero dizaino rinkoje, inovatyvius sprendimus sienų apdailai, netradicines lubų apdailos medžiagas, šiuolaikiškus baldų paviršius, novatoriškas technologijas, furnitūrą baldams, vaikiškų baldų naujoves ir kt.

Apstu naujienų

Nors kone kiekvienas parodos dalyvis savo stende lankytojus stengsis kažkuo nustebinti, parodos organizatoriai sutiko atskleisti keletą parodos paslapčių.

Pavyzdžiui, parodoje lankytojai galės išvysti tai ko savo namuose negali pamatyti plika akimi. Termovizinės nuotraukos dėka galima pamatyti visus namo šiluminės izoliacijos trūkumus ir statybos metu paliktus defektus, per kuriuos šiluma pasišalina iš pastato.

Kai kuriems parodos lankytojams bus aktualu savo kiemo tvenkinį paversti ekotvenkiniu, kurio skaidriame vandenyje galima maudytis lyg ežere. Vandens kokybę jame užtikrina ne cheminės medžiagos, o biologiniai filtrai kartu su ekologiška vandens mikroflora.

Be šių naujovių, parodoje bus pristatyta dar viena paslauga – stogų apželdinimas. „Todėl rekomendacija viena – aplankyti, pasidomėti ir įvertinti viską savo akimis“, – siūlo J.Kasparavičienė.

Lauktuvėms įdės patarimų

Parodos programoje taip pat numatyti seminarai aktualiomis pastatų šildymo, pažangių technologijų individualių namų statybai, ekologiškų medžiagų, tinkuojamų fasadų temomis, saulės energijos ir šiaudinių namų klausimais. Seminarus organizuos Lietuvos saulės energetikos asociacija bei Šiaudinių namų statytojų asociacija.

„Lankytojai galės pasitarti su dizaineriais kaip kūrybiškai įsirengti savo aplinką, kaip ieškoti netradicinių idėjų, kaip įgyvendinti savo idėjas“, – sakė J.Kasparavičienė. Ji neabejoja, kad ieškantys geriausio sprendimo savo būstui jį ras parodoje „Namų pasaulis“.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu